• Baza wiedzy
  • Aplikacja NaviPay

Aplikacja NaviPay

Aplikacja jest dostępna do pobrania w sklepie Google Play oraz App Store. Po pobraniu aplikacji można założyć konto indywidualne lub business account, który przeznaczony jest WYŁĄCZNIE dla naszych partnerów parkingowych.
Rejestracja jest prosta i wymaga podania niezbędnych danych osobowych, w tym rejestracji pojazdu. Rejestracja potrzebna jest na parkingach wyposażonych w kamery ANPR, które rozpoznają tablice celem otwarcia szlabanu.
Sposób wjazdu na dany parking podany jest na jego podstronie. Abonamenty i rezerwacje dostępne są bez konieczności zakładania konta w NaviPay, tam gdzie nie ma możliwości ich zakupu, konto w aplikacji jest niezbędne.
Lista dostępnych parkingów widoczna jest w aplikacji oraz na portalu cyfrowyparking.pl poprzez wyszukiwarkę parkingów w miastach.
NaviPay umożliwia kompleksową obsługę cyfrowych biletów parkingowych. Prosimy o kierowanie się instrukcją dostępną w aplikacji dla wybranego parkingu.
Na niektórych parkingach dostępna jest opcja skanowania biletu, celem jego płatności poprzez aplikację. Polega ona na przyłożeniu biletu do ekranu smartfona na ekranie aktywnej aplikacji. Prosimy o kierowanie się instrukcją widoczną w aplikacji po wybraniu danego parkingu.
Rezerwacje i subskrypcje płacone są z góry. Dlatego też rezerwacje / abonamenty z wykorzystaniem aplikacji charakteryzują się podaną kwotą 0 zł w aplikacji NaviPay.
przypadku płatności za parkowanie na godziny, po zakończeniu postoju prosimy o kierowanie się instrukcją w aplikacji. Możliwe jest podpięcie karty płatniczej lub wybór jednego z wariantów płatności, np. BLIK, przelew bankowy czy doliczenie do rachunku operatora komórkowego.
Celem włączenia nawigacji, prosimy o włączenie modułu GPS w telefonie oraz użycie ikony strzałki widocznej przy każdym z parkingów dostępnych w aplikacji.
Taka opcja możliwa jest na niektórych parkingach. Sugerujemy pobranie i rejestrację w aplikacji przed wjazdem na parking.
Aplikacja NaviPay pomaga znaleźć najbliższy parking z wykorzystaniem widoku listy, wjechać na jego teren, zaparkować i zapłacić za postój bez wychodzenia z samochodu. Wyjazd po opłacie parkowania odbywa się również z wykorzystaniem aplikacji.
Aplikacja NaviParking to repozytorium parkingów z całego świata, która pomaga w wyszukiwaniu dostępnych parkingów z widoku mapy.
Możliwe jest zapisanie aplikacji kilku pojazdów. Prosimy o kierowanie się instrukcją dostępną w aplikacji.

Gotowy na parkowanie?

Pobierz aplikację

Kontakt

Masz pytania lub chcesz
nawiązać z nami
współpracę?
Napisz do nas.
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Potrzebujesz więcej informacji?

jest częścią rodziny aplikacji
NaviParking Poland Sp. z o.o.ul. Chmielna 73
00-801 Warszawa
Polska

Wybierz plik załącznika lub przeciągnij go tutaj

  • przelewy 24
  • blik
  • partner.visa
  • master card
  • play
  • orange
  • plus
  • certyfikat pci dss