• Baza wiedzy
  • Rezerwacje

Rezerwacje

Prosimy o skorzystanie z wyszukiwarki parkingów poprzez wpisanie miasta i wykorzystanie widoku listy parkingów lub mapy. Alternatywnie parking można znaleźć w sekcji polecanych parkingów. Nie wszystkie parkingi mają włączoną dostępność rezerwacji z uwagi na regulacje właścicieli parkingów.
W formularzu rezerwacji niezbędne jest uzupełnienie następujących danych osobowych znajdujących się w sekcji po lewej stronie: imię i nazwisko, kontakt - mailowy i telefoniczny, nr tablic rejestracyjnych.
Uwaga! Wypełnienie tych pól jest niezbędne do ukończenia procesu rezerwacji - w przeciwnym razie przycisk “zarezerwuj miejsce” pozostanie nieaktywny.
Aby uzyskać fakturę, należy zaznaczyć pole “Potrzebuję faktury VAT” i uzupełnić niezbędne dane.
sekcji po prawej stronie formularza wybierz datę i godziny rozpoczęcia oraz zakończenia rezerwacji. Możesz wybrać okres od jednej do 48 godzin. Jeśli jesteś zainteresowany pobytem przez dłuższy okres, skorzystaj z pakietu długoterminowego. Po dokonaniu wyboru wyświetlony zostanie koszt rezerwacji. Zwróć uwagę na parking, na którym rezerwujesz miejsce, domyślnie ustawiony jest parking, który był ostatnio oglądany.
W terminie rezerwacji, o godzinie zgodnej z zaznaczoną w rezerwacji (lecz nie wcześniej) przyjedź na parking. Po podjechaniu pod szlaban, w zależności od parkingu dostępne są następujące sposoby wjazdu:
Novotel Warszawa Centrum - system rozpoznaje tablice rejestracyjne pojazdu. W przypadku gdy numery są nieczytelne, może zająć to kilka sekund. Jeśli system sporadycznie nie rozpozna tablicy rejestracyjnej, skorzystaj z kodu QR, który przyszedł w wiadomości z potwierdzeniem rezerwacji. Po zakończeniu parkowania wystarczy podjechać pod wyjazd z parkingu — szlaban otworzy się automatycznie.
Pozostałe parkingi - wjazd TYLKO z aplikacją NaviPay. Opłata za parking w aplikacji powinna wynosić 0 zł. Po przyjeździe na miejsce należy otworzyć szlaban za pomocą przycisku w aplikacji. Prosimy nie pobierać biletu papierowego z bileterki.
Miejsca parkingowe można zarezerwować z wykorzystaniem wyszukiwarki parkingów lub przechodząc na stronie głównej bezpośrednio do formularzy zakupu rezerwacji / abonamentu. Wystarczy podać imię, numer telefonu i mail oraz numer rejestracyjny pojazdu, a w przypadku abonamentu, również czas trwania pakietu. Za parking możesz łatwo zapłacić za pomocą płatności internetowych - korzystając z Blika, płatności kartą lub przelewu internetowego. Po potwierdzeniu płatności otrzymasz mailowe potwierdzenie rezerwacji.
Zwróć uwagę, czy na danym obiekcie niezbędne jest posiadanie aplikacji NaviPay czy szlaban otworzy się automatycznie. Pamiętaj, że kod QR z otrzymanego maila potwierdzenia rezerwacji traktowany jest jako zapasowy - w przypadku problemów z podstawowym sposobem wjazdu, zbliż go do czytnika umiejscowionego w pobliżu bileterki.
Jeżeli zależy Państwu na rezerwacji danego miejsca parkingowego przed czasem, zapraszamy do złożenia rezerwacji / kupna abonamentu. Możliwe jest również parkowanie bez rezerwacji z wykorzystaniem naszej aplikacji NaviPay. Pokazuje ona dostępność miejsc w czasie rzeczywistym oraz umożliwia przeprowadzenie całego procesu parkowania, włączając płatność, z poziomu smartfona.
Rezerwacja miejsc podzielona jest na abonamenty (powyżej 48h) i rezerwacje (do 48h). To właściciel obiektu decyduje czy udostępnia swój parking dla usług tego typu, dlatego nie na wszystkich obiektach oferujemy taką możliwość. Długość trwania abonamentów również ustalana jest w porozumieniu z właścicielem parkingu. Na każdym z prezentowanych obiektów możliwe jest parkowanie z aplikacją NaviPay.
Rezerwacja jest aktywna w wybranym terminie czasowym, potwierdzonym w mailu wysyłanym do klienta. W przypadku spóźnienia się z wyjazdem, szlaban pozostanie zamknięty. Jeśli jesteś korzystającym z naszego parkingu w Polsce, prosimy o pilny kontakt z pod nr telefonu +48 507 671 184. Jeżeli zaś jesteś klientem w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, skontaktuj się z ochroną parkingu.
Opłata za rezerwację to ostatni krok w procesie rezerwacyjnym. Po wypełnieniu formularza rezerwacyjnego klient przenoszony jest do operatora płatności. Płatność odbywa się za pośrednictwem integratora płatności Przelewy24. Serwis oferuje płatności BLIK, kartą oraz możliwość skorzystania z bankowości internetowej. Po zatwierdzeniu płatności na ekranie pojawi się komunikat, o tym, że została zatwierdzona pomyślnie. Jeśli chcesz otrzymać fakturę na rezerwację, prosimy o zaznaczenie odpowiedniego pola wyboru w formularzu rezerwacyjnym lub kontakt z nami poprzez [email protected].
Pracujemy nad mechanizmami umożliwiającymi samodzielnie przedłużenie rezerwacji, jednakże w tym momencie jest to możliwe jedynie przez wysłanie wiadomości poprzez formularz kontaktowy.
Mechanizm anulowania rezerwacji będzie dostępny do końca 2021 r. z poziomu maila potwierdzającego. W tym momencie funkcja ta jest dostępna jedynie przez bezpośredni kontakt z wykorzystaniem formularza kontaktowego u dołu strony głównej lub przez wysłanie maila na [email protected]. Prosimy o zawarcie w wiadomości nr konta bankowego na jaki zostanie wykonany zwrot środków. Anulowanie rezerwacji możliwe jest do godziny przed jej aktywacją. Po starcie rezerwacji klientowi nie przysługuje zwrot środków.
Rezerwacja wynosi maksymalnie 48 h i możliwe jest wybranie dokładnych godzin zakończenia i rozpoczęcia. Abonament - inaczej pakiet długoterminowy, możliwy jest do zakupu jedynie w opcji powyżej 48 h i na określone dni, liczone od minuty po północy dnia pierwszego do 23:59 dnia ostatniego.
Zalecane jest sprawdzenie folderu ze spamem. Jeżeli okaże się to nieskuteczne, prosimy o kontakt na [email protected].
Tak, w okresie trwania rezerwacji możliwe są wielokrotne wjazdy i wyjazdy z parkingu.
QR code dostępny jest w mailu z potwierdzeniem rezerwacji. Należy zbliżyć ekran telefonu z widocznym QR codem do czytnika znajdującego się na parkingu, w bezpośrednim sąsiedztwie bileterki. Ważne, aby nie pobierać biletu papierowego.

Gotowy na parkowanie?

Wyszukaj parkingi

Kontakt

Masz pytania lub chcesz
nawiązać z nami
współpracę?
Napisz do nas.
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Potrzebujesz więcej informacji?

jest częścią rodziny aplikacji
NaviParking Poland Sp. z o.o.ul. Chmielna 73
00-801 Warszawa
Polska
+48 516 900 102

Wybierz plik załącznika lub przeciągnij go tutaj

  • przelewy 24
  • blik
  • partner.visa
  • master card
  • play
  • orange
  • plus
  • certyfikat pci dss