Naviparking cyfryzuje parkingi w wielu branżach

Od 2015 roku ponad 20 klientów w Polsce i w krajach Bliskiego Wschodu cieszy się parkingami scyfryzowanymi przez Naviparking. Naszym celem jest rozwijanie potencjału każdego z istniejących obiektów.

Współpraca z hotelami – nasze realizacje

Klienci Naviparking wiedzą, że efektywnie zarządzany parking prowadzi do wzrostu przychodów, poprawia doświadczenie konsumentów i usprawnia pracę personelu hotelowego. Przeczytaj o realizacjach projektów, które podniosły jakość parkowania w największych sieciach hotelowych w Polsce i w krajach Bliskiego Wschodu.

Cyfryzacja parkingu, która zmienia oblicze hotelarstwa

Cyfryzacja parkingu, która zmienia oblicze hotelarstwa

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Współpraca z korporacjami – nasze realizacje

W Naviparking wiemy, że dla dynamicznie rozwijających się korporacji zarządzanie rozległymi parkingami może być niemałym wyzwaniem. Zapoznaj się z historiami klientów, dla których Naviparking Enterprise odmienił parkingową codzienność.

Nasze pozostałe realizacje

W Naviparking wierzymy, że cyfryzacja ma szansę ułatwiać codzienne życie każdego człowieka. Z tego względu nasze rozwiązania są wdrażane w różnych obiektach użyteczności publicznej. Zobacz, jak produkty Naviparking zmieniają rzeczywistość parkingową w centrach handlowych i biznesowych, szpitalach i wielu innych miejscach.

Aby otrzymać pełen dostęp do case studies, skontaktuj się z naszymi specjalistami

Umów się na demo z jednym z naszych ekspertów:
 • Ilona Alieksieieva

  Ilona Alieksieieva

  Business Development Manager MENA

  +971 522 712 671[email protected]
 • Jacek Sikorski

  Jacek Sikorski

  Head of Sales & Account Management

  +48 789 330 262[email protected]