skorzystaj z benefitów

Centrum Zdrowia Dziecka Warszawa

SPRAWDZANIE
DOSTĘPNOŚCI MIEJSC
W APLIKACJI
BEZPIECZNE
PŁATNOŚCI MOBILNE
CYFROWY
BILET W SMARTFONIE
DOGODNA
LOKALIZACJA
KONTROLA CZASU
I WYDATKÓW
ATRAKCYJNA
CENA
BEZPIECZNY
PARKING
BEZSTRESOWE
PARKOWANIE
BEZKONTAKTOWY
PROCES PARKOWANIA

Centrum Zdrowia Dziecka

Warszawa

Cyfrowy Parking Centrum Zdrowia Dziecka, zlokalizowany na terenie największego i najnowocześniejszego szpitala dziecięcego w Polsce, jest już dostępny dla użytkowników aplikacji mobilnej NaviPay. Obiekt obejmujący 750 miejsc parkingowych jest dostępny przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę i jest wyposażony w nowoczesne rozwiązania z zakresu inteligentnego parkowania. 

Niezależnie od tego, czy szukasz postoju na dłużej czy tylko na chwilę, Cyfrowy Parking Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie jest zlokalizowany w pobliżu ośrodka łączącego w sobie działalność leczniczą, rehabilitacyjną, naukową i szkoleniową. Bezpieczny i wygodny parking Centrum Zdrowia Dziecka to najlepsze miejsce, w którym możesz pozostawić swój samochód, by odwiedzić bliskich, skorzystać z wizyty lekarskiej i spokojnie załatwiać wszystkie ważne sprawy.

Cyfrowe Parkowanie na obiekcie Centrum Zdrowia Dziecka jest także idealną alternatywą dla mieszkańców Międzylesia i Wawra,  pracowników Instytutu jak również naukowców, pacjentów, ich rodzin, oraz gości odwiedzających Instytut Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka. Zaparkujesz tutaj w pełni bezpiecznie, korzystając z zaawansowanych rozwiązań technologicznych oraz komfortu cyfrowego parkowania.

Co zyskasz dzięki Cyfrowemu Parkowaniu? Przede wszystkim wygodę i szybkość, którą zapewnia możliwość zeskanowania biletu parkingowego w aplikacji mobilnej, korzystanie z jego cyfrowej wersji w telefonie oraz opłacenie parkowania jednym kliknięciem w aplikacji. To wysoce zaawansowane rozwiązanie technologiczne w Twoim smartfonie, dzięki któremu nawet będąc w pośpiechu, załatwisz wszystko kilkoma kliknięciami, żeby móc szybciej zająć się sprawami większej wagi. To rozwiązanie poszukiwane przez kierowców od dawna - dostępne już dziś na Parkingu Centrum Zdrowia Dziecka!

Centrum Zdrowia Dziecka
w Warszawie
ALEJA DZIECI POLSKICH 20
04-730 WARSZAWA

750
MIEJSCA PARKINGOWE
5 PLN/ h
50 PLN/ 24h
Opłata jest naliczana za każdą rozpoczętą
godzinę parkowania.

Parking Centrum Zdrowia Dziecka

cyfrowe parkowanie, realne korzyści!

Aby wjechać na parking tradycyjnie pobierz bilet, a następnie wygodnie zaparkuj na jednym z dostępnych miejsc. Zeskanuj papierowy bilet w aplikacji - dzięki temu nie musisz się martwić, że zgubisz lub zapomnisz o bilecie. Będziesz mieć go w swoim telefonie, który będzie naliczał czas Twojego parkowania. 

Przed opuszczeniem parkingu nie musisz już udawać się do kasy. Zapłacisz za parking również używając aplikacji NaviPay bez konieczności szukania drobnych – jednym kliknięciem! Po opłaceniu w aplikacji elektronicznego biletu, zeskanuj swój cyfrowy bilet w czytniku przy wyjeździe z parkingu - szlaban wyjazdowy otworzy się automatycznie. 

Bezdotykowy proces parkowania na Cyfrowym Parkingu Centrum Zdrowia Dziecka przy użyciu aplikacji NaviPay - ograniczający kontakt z obsługą parkingu i infrastrukturą zewnętrzną, taką jak przyciski czy ekrany dotykowe - zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa dla wszystkich użytkowników parkingu, nie tylko w okresie pandemii.

Zapraszamy do korzystania z Cyfrowego Parkingu Centrum Zdrowia Dziecka z możliwością wjazdu na:

  • Parking 1 od ulicy Aleja Dzieci Polskich (Wjazd A)
  • Parking 2 od ulicy Turniejowej (Wjazd B) oraz ulicy Przedwiośnie (Wjazd D)

PARKUJ CYFROWO - PARKUJ BEZPIECZNIE.

POBIERZ APLIKACJĘ NAVIPAY

Aplikacja dostępna dla systemu Android i iOS

Cyfrowe Parkingi

dla kierowców, dla środowiska

Cyfrowy Parking to zupełnie nowa jakość parkowania. To korzystający z analityki danych i sztucznej inteligencji model parkingu oferujący cyfrowy i autonomiczny proces parkowania. Zapoczątkowany przez NaviParking – technologiczny startup koncentrujący się na rozwijaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu Inteligentnej Mobilności poprzez budowanie ekosystemu partnerów skupiających się na realizacji wspólnego celu, jakim jest sprostanie wyzwaniom rosnącej liczby aut i ograniczonej dostępności parkingów w mieście.

Cyfrowy Parking to innowacyjny projekt, w którym wspólnie dążymy do ograniczenia emisji CO2 w centrum miast, by uczynić je bardziej przyjaznymi dla mieszkańców, a parkowanie - bezstresowym doświadczeniem dla wszystkich kierowców.

Zrównoważona mobilność to odważna idea, która jest szansą nie tylko na szybsze i łatwiejsze parkowanie, ale także na zminimalizowanie ruchu i zanieczyszczeń spowodowanych bezskutecznym poszukiwaniem miejsc parkingowych.

Kontakt

NaviParking Poland Sp. z o.o.


ul. Domaniewska 47/10
02-672 Warszawa
Polska

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij