skorzystaj z benefitów

Parking Ibis Warszawa Stare Miasto

ATRAKCYJNA
CENA
BEZKONTAKTOWY I WYGODNY
PROCES PARKOWANIA
RÓŻNE
METODY PŁATNOŚCI
INFORMACJA O DOSTĘPNOŚCI
MIEJSC
BILET
W APLIKACJI
LOKALIZACJA
PRZY STARYM MIEŚCIE
75 MIEJSC
PARKINGOWYCH

Parking Ibis

Warszawa Stare Miasto

Cyfrowy Parking IBIS Warszawa Stare Miasto jest to parking strzeżony zlokalizowany blisko Starego Miasta, w pobliżu fontann bulwarowych, obok stadion klubu sportowego Polonia. Jest to idealna lokalizacja dla turystów którzy chcą zwiedzić Warszawę, bez zatrzymania się w mieście na noc. Hotel dysponuje parkingiem podziemnym, wielopoziomowym i zakrytym gdzie do dyspozycji klientów jest 75 miejsc parkingowych. Parking jest ogólnodostępny dla wszystkich przyjezdnych bez konieczności korzystania z innych usług hotelu.Cyfrowy parking  Ibis Warszawa Stare miasto oferuje również możliwość rezerwacji miejsca parkingowego z wyprzedzeniem, dzięki czemu zawsze masz pewność dostępności miejsca.

Żeby bezobsługowo skorzystać z parkingu Ibis Warszawa Stare Miasto konieczne jest pobranie aplikacji NaviPay. Aplikacja mobilna NaviPay, przed udaniem się na parking daje możliwość sprawdzenia zajętości parkingu i aktualnej liczby wolnych miejsc w czasie rzeczywistym. Aplikacja umożliwia również precyzyjne nawigowanie z dowolnego miejsca do lokalizacji parkingu Ibis Warszawa Stare Miasto. Wjazd i płatność za cyfrowy parking odbywają się przy użyciu smartphona. Po przyjeździe na parking, wjeżdżasz szybko i łatwo za pomocą aplikacji NaviPay, automatyczne podnosząc barierkę jednym kliknięciem w telefonie.

Przy wyjeździe z parkingu płacisz wygodnie w aplikacji, mając do dyspozycji różne metody płatności. Nie ma potrzeby wysiadania z samochodu, otwierania szyby czy czekania w kolejce do wyjazdu. Zero papierowych biletów, 100% wygody. Wszystko czego potrzebujesz to Twój smartphone.

Parkowanie w centrum Warszawy to wyzwanie. To zawsze czas i dodatkowe kilometry spędzone na poszukiwaniu miejsca, w którym można pozostawić samochód. A gdyby w centrum Warszawy czekało na Twój pojazd bezpieczne miejsce w prestiżowej lokalizacji, jaką jest Parking IBIS Warszawa Stare Miasto? A gdyby można było sprawdzić dostępność IBIS Warszawa Stare Miasto – w czasie rzeczywistym w smartfonie? A gdyby opłacenie biletu parkingowego było możliwe jednym kliknięciem?

Cyfrowe Parkingi to idea, dzięki której przestaniesz się nad tym zastanawiać. To wysoce zaawansowane rozwiązanie technologiczne w Twoim smartfonie. To pewność, że korzystając z niej zaoszczędzisz czas na szukaniu miejsca parkingowego w centrum Warszawy. To rozwiązanie poszukiwane przez kierowców od dawna - dostępne już dziś na Parkingu IBIS Warszawa Stare Miasto!

Nie szukaj parkingu w Warszawie. Zaparkuj pod właściwym adresem.

PARKING IBIS
WARSZAWA STARE MIASTO
MURANOWSKA 2
00-209 WARSZAWA

75
MIEJSC PARKINGOWYCH
6 PLN/ h
65 PLN/ 24h
Opłata jest naliczana za każdą rozpoczętą godzinę parkowania.

Wjazd na parking od ulicy Bonifraterskiej.

Parking Ibis

Warszawa Stare Miasto

Z myślą o wszystkich kierowcach, dla których ważna jest efektywność parkowania, udostępniliśmy 75 miejsc parkingowych na wielopoziomowym, cyfrowym parkingu IBIS Warszawa Stare Miasto położonym w atrakcyjnej, śródmiejskiej lokalizacji.

Wdrożone rozwiązania z zakresu inteligentnego parkowania pozwalają na sprawdzanie dostępności miejsc parkingowych na Parkingu IBIS Warszawa Stare Miasto w czasie rzeczywistym, co oszczędza czas i daje pewność wolnej przestrzeni na pozostawienie samochodu.

Aby wjechać na parking tradycyjnie pobierz bilet, a następnie wygodnie zaparkuj na jednym z dostępnych miejsc. Zeskanuj papierowy bilet w aplikacji - dzięki temu nie musisz się martwić, że zgubisz lub zapomnisz o bilecie. Będziesz mieć go w swoim telefonie, który będzie naliczał czas Twojego parkowania. Dostęp na Parking IBIS Warszawa Stare Miasto jest w pełni zautomatyzowany. Wracając po swój samochód po prostu zeskanuj w czytniku drzwi bilet cyfrowy z aplikacji. 

 Przed opuszczeniem parkingu nie musisz już udawać się do kasy. Zapłacisz za parking również używając aplikacji NaviPay bez konieczności szukania drobnych – jednym kliknięciem! Na podstawie opłaconego w aplikacji elektronicznego biletu, szlaban wyjazdowy otworzy się automatycznie. Parking IBIS Warszawa Stare Miasto gwarancja wolnego miejsca parkingowego w samym centrum Warszawy.

POBIERZ APLIKACJĘ NAVIPAY

Aplikacja dostępna dla systemu Android i iOS

Cyfrowe Parkingi

dla kierowców, dla środowiska

Cyfrowy Parking to zupełnie nowa jakość parkowania. To korzystający z analityki danych i sztucznej inteligencji model parkingu oferujący cyfrowy i autonomiczny proces parkowania. Zapoczątkowany przez NaviParking – technologiczny startup koncentrujący się na rozwijaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu Inteligentnej Mobilności poprzez budowanie ekosystemu partnerów skupiających się na realizacji wspólnego celu, jakim jest sprostanie wyzwaniom rosnącej liczby aut i ograniczonej dostępności parkingów w mieście.

Cyfrowy Parking to innowacyjny projekt, w którym wspólnie dążymy do ograniczenia emisji CO2 w centrum miast, by uczynić je bardziej przyjaznymi dla mieszkańców, a parkowanie - bezstresowym doświadczeniem dla wszystkich kierowców.

Zrównoważona mobilność to odważna idea, która jest szansą nie tylko na szybsze i łatwiejsze parkowanie, ale także na zminimalizowanie ruchu i zanieczyszczeń spowodowanych bezskutecznym poszukiwaniem miejsc parkingowych.

Kontakt

NaviParking Poland Sp. z o.o.


ul. Domaniewska 47/10
02-672 Warszawa
Polska

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij