skorzystaj z benefitów

Parking IPI PAN WARSZAWA WOLA

SPRAWDZANIE
DOSTĘPNOŚCI MIEJSC
W APLIKACJI
BEZPIECZNE
PŁATNOŚCI MOBILNE
CYFROWY
BILET W SMARTFONIE
DOGODNA
LOKALIZACJA
KONTROLA CZASU
I WYDATKÓW
ATRAKCYJNA
CENA
BEZPIECZNY
PARKING
BEZSTRESOWE
PARKOWANIE
BEZKONTAKTOWY
PROCES PARKOWANIA

Parking IPI PAN

WARSZAWA WOLA

Czy podróżujesz do Warszawy w interesach czy prywatnie, czy jedziesz z jednego końca miasta na drugi, pojawia się problem dobrze znany kierowcom w dużych miastach. Parking – bezpieczny, dobrze zlokalizowany, w pobliżu. Czy szukasz postoju na dłużej czy tylko na chwilę, Parking IPI PAN Warszawa-Wola to godne polecenia miejsce, w którym możesz pozostawić swój samochód, by spokojnie załatwiać wszystkie ważne sprawy.

Cyfrowy Parking IPI PAN Warszawa-Wola to idealna alternatywa dla mieszkańców, pracowników oraz kierowców korzystających z licznych punktów gastronomicznych i usługowych na warszawskiej Woli. To gwarancja bezpiecznego postoju Twojego pojazdu, łatwości w korzystaniu z zaawansowanych rozwiązań technologicznych oraz wygody w procesie parkowania.

Zaparkuj cyfrowo w Warszawie!

Parking IPI PAN Warszawa
ul. Jana Kazimierza 5, Warszawa Wola
(wjazd od ul. Warneńczyka)

48
MIEJSC PARKINGOWYCH
5 PLN/ h
50 PLN/ 24h

PARKING IPI PAN

WARSZAWA WOLA

48 miejsc postojowych, przygotowanych dla kierowców podróżujących po Warszawie, to idealne rozwiązanie w godzinach szczytu, kiedy ruch na drogach jest szczególnie natężony. 48 miejsc postojowych dostępnych na Parkingu IPI PAN Warszawa-Wola to nie tylko idealna lokalizacja w usługowym centrum miasta, ale także prosty sposób, by pozostawić auto bezpieczne i z pewnością dostępności miejsca.

Dbając o komfort i wygodę wszystkich korzystających z Parkingu IPI PAN Warszawa-Wola, dostosowaliśmy parking do wymogów technologicznych zmieniającego się świata i oczekiwań współczesnych kierowców, cyfryzując go. Zaawansowana technologia to inteligentne parkowanie – przyjazne kierowcom, przyjazne środowisku.

Parking IPI PAN Warszawa-Wola jest jednym z Cyfrowych Parkingów, co dla kierowców oznacza przede wszystkim łatwiejsze i szybsze parkowanie. Wjazd na parking odbywa się przy użyciu jednego przycisku w aplikacji mobilnej. Po naciśnięciu przycisku i otwarciu szlabanu, kierowcy mogą wjechać na teren obiektu i zająć oznaczone miejsce na parkingu. Kontrola szlabanu za pomocą przycisku w aplikacji jest gwarancją automatycznej obsługi procesu parkingowego.

Odbierając auto z Parkingu IPI PAN Warszawa-Wola należy opłacić postój poprzez aplikację z wykorzystaniem rozwiązań takich jak systemy bankowości elektronicznej, BLIK czy karta płatnicza.

Rozliczenie czasu parkowania następuje szybko i automatycznie. Po opłaceniu cyfrowego biletu parkingowego i naciśnięciu przycisku w aplikacji, szlaban wyjazdowy z parkingu otworzy się.

POBIERZ APLIKACJĘ NAVIPAY

Aplikacja dostępna dla systemu Android i iOS

Cyfrowe Parkingi

dla kierowców, dla środowiska

Cyfrowy Parking to zupełnie nowa jakość parkowania. To korzystający z analityki danych i sztucznej inteligencji model parkingu oferujący cyfrowy i autonomiczny proces parkowania. Zapoczątkowany przez NaviParking – technologiczny startup koncentrujący się na rozwijaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu Inteligentnej Mobilności poprzez budowanie ekosystemu partnerów skupiających się na realizacji wspólnego celu, jakim jest sprostanie wyzwaniom rosnącej liczby aut i ograniczonej dostępności parkingów w mieście.

Cyfrowy Parking to innowacyjny projekt, w którym wspólnie dążymy do ograniczenia emisji CO2 w centrum miast, by uczynić je bardziej przyjaznymi dla mieszkańców, a parkowanie - bezstresowym doświadczeniem dla wszystkich kierowców.

Zrównoważona mobilność to odważna idea, która jest szansą nie tylko na szybsze i łatwiejsze parkowanie, ale także na zminimalizowanie ruchu i zanieczyszczeń spowodowanych bezskutecznym poszukiwaniem miejsc parkingowych.

Kontakt

NaviParking Poland Sp. z o.o.


ul. Domaniewska 47/10
02-672 Warszawa
Polska

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij