Jak korzystać z usługi?

Korzystanie z Cyfrowego Parkingu

To proste i wygodne. Jeśli posiadasz rezerwację lub wykupiony pakiet, dzięki rozpoznawaniu tablic rejestracyjnych szlaban otworzy się automatycznie. Jeśli nie, podjedź i tradycyjnie pobierz bilet. Następnie zaparkuj wygodnie na jednym z dostępnych miejsc. Zeskanuj papierowy bilet w aplikacji—dzięki temu nie będziesz się martwić, że go zgubisz lub o nim zapomnisz. Będziesz mieć go w swoim telefonie, który od teraz będzie odliczał czas parkowania. Dostęp na parking Novotel Warszawa Centrum jest w pełni zautomatyzowany. Wracając po swój samochód, po prostu zeskanuj w czytniku drzwi bilet cyfrowy z aplikacji. Przed opuszczeniem parkingu nie musisz już udawać się do kasy. Zapłacisz za parking jednym kliknięciem za pomocą aplikacji NaviPay – bez konieczności szukania drobnych! Na podstawie opłaconego w aplikacji elektronicznego biletu, szlaban wyjazdowy otworzy się automatycznie. Cyfrowy Parking Novotel Warszawa Centrum zapewnia zatem większe od tradycyjnego parkowania i płatności w kasie bezpieczeństwo i higienę. Jeśli szukasz parkingu w Warszawie na kilka dni, czynnego nie tylko od poniedziałku do piątku a przez 24 godziny na dobę to Parking Novotel Warszawa Centrum spełni Twoje oczekiwania. To gwarancja wolnego miejsca parkingowego w samym centrum Warszawy i możliwość zakupu kilkudniowych pakietów w atrakcyjnych cenach.

rezerwacja parkingu (do 48h)

Jak dokonasz rezerwacji parkingu?

Proces rezerwacji krótkoterminowej rozpocznij od wyboru miasta i parkingu z listy dostępnych obiektów, a wybór zakończ kliknięciem przycisku „Wybierz ten parking”. Przejdziesz do kolejnego ekranu, gdzie określisz czas trwania rezerwacji, podasz swoje dane, sprawdzisz koszt rezerwacji.

Uzupełnienie danych osobowych Na kolejnym ekranie wybierz datę i godziny rozpoczęcia oraz zakończenia rezerwacji. Możesz wybrać okres od jednej do 48 godzin. Jeśli jesteś zainteresowany pobytem przez dłuższy okres, skorzystaj z pakietu długoterminowego. Po dokonaniu wyboru wyświetlony zostanie koszt rezerwacji. W kolejnym kroku podaj swoje dane osobowe — imię, nazwisko, e-mail, telefon oraz numer rejestracyjny pojazdu. Na tym etapie możesz również wprowadzić kod rabatowy, obniżający koszt rezerwacji.

Możesz przejść do ostatniego kroku - płatności, który jest warunkiem koniecznym do założenia rezerwacji. Po naciśnięciu przycisku zarezerwuj, następuje przekierowanie do systemu płatności online, gdzie dokonasz opłaty. Płatność odbywa się za pomocą bezpiecznych płatności Przelewy24. Serwis oferuje płatności BLIK, kartą oraz możliwość skorzystania z bankowości internetowej. Po zatwierdzeniu płatności na ekranie pojawi się komunikat, o tym, że została zatwierdzona pomyślnie. Jeśli chcesz otrzymać fakturę na rezerwację, prosimy o kontakt z [email protected]

Po zatwierdzeniu na podany wcześniej adres e-mail przyjdzie potwierdzenie rezerwacji z kodem QR i krótką instrukcją użytkowania.

W dniu i terminie rezerwacji przyjedź na parking – jednak nie wcześniej niż przed rozpoczęciem wykupionej rezerwacji. Po podjechaniu pod szlaban system rozpozna tablice rejestracyjne pojazdu. W przypadku gdy numery są nieczytelne, może zająć to kilka sekund. Jeśli system sporadycznie nie rozpozna tablicy rejestracyjnej, skorzystaj z kodu QR, który przyszedł w wiadomości z potwierdzeniem rezerwacji. Po zakończeniu parkowania wystarczy podjechać pod wyjazd z parkingu — szlaban otworzy się automatycznie.

Dokonanie rezerwacji upoważnia kierowcę do parkowania na obiekcie w ramach wybranego czasu rezerwacji. Wjazd na parking musi nastąpić po wybranym terminie rozpoczęcia rezerwacji, a wyjazd przed terminem jej zakończenia. 

Pakiet wielodniowy (powyżej 48h)

Jak parkować na dłużej?

Proces zakupu pakietu wielodniowego rozpoczyna się wyborem miasta i parkingu z listy dostępnych obiektów. Po wybraniu interesującego nas obiektu kliknij przycisk „Wybierz ten parking”. Przejdziesz do kolejnego ekranu, gdzie dokonasz wyboru pakietu oraz podasz swoje dane osobowe.

Na kolejnym kroku zobaczysz dostępne pakiety wielodniowe, a w przypadku dostępności również pakiety specjalne. Standardowy pakiet długoterminowy umożliwia wykupienie parkowania na okres od trzech dni do roku. Po wybraniu pakietu z listy rozwijanej zobaczysz szczegóły dotyczące jego czasu trwania i ceny. Po wyborze pakietu wybierz datę jego rozpoczęcia. Następnie uzupełnij swoje dane osobowe — imię, nazwisko, e-mail, telefon oraz numer rejestracyjny pojazdu. Na zakończeniu tego etapu, możesz podać kod rabatowy, obniżający ostateczny koszt pakietu. Po uzupełnieniu danych naciśnij przycisk „Zarezerwuj”, by przejść do ostatniego etapu.

Po kliknięciu przycisk „zarezerwuj”, zostaniesz przekierowany do płatności online, gdzie dokonasz opłaty za pakiet. Bezpieczne płatności internetowe odbywają się za pomocą serwisu Przelewy24, który oferuje możliwość płatności BLIK, kartą oraz skorzystania z bankowości internetowej. Po pomyślnym zatwierdzeniu płatności na ekranie wyświetli się stosowny komunikat, a na podany adres e-mail otrzymasz potwierdzenie zakupienia pakietu. Jeśli chcesz otrzymać fakturę na rezerwację, prosimy o kontakt z [email protected]

Po zatwierdzeniu na podany wcześniej adres e-mail przyjdzie potwierdzenie zakupu z kodem QR i krótką instrukcją użytkowania.

Po podjechaniu pod szlaban parkingu, system zeskanuje i rozpozna tablice rejestracyjne Twojego pojazdu. W przypadku niesprzyjającej pogody, gdy numery są słabo czytelne, proces może potrwać dodatkowe kilka sekund. Jeśli szlaban nie otworzy się automatycznie, zeskanuj kod QR. To ten sam kod, który został uprzednio zeskanowany — ten sam, który otrzymaliśmy w wiadomości z potwierdzeniem rezerwacji. By wyjechać z parkingu, wystarczy podjechać pod szlaban, a ten otworzy się automatycznie. 

Kontakt

NaviParking Poland Sp. z o.o.


ul. Domaniewska 47/10
02-672 Warszawa
Polska

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij