pakiety wielodniowe

Twój abonament na postój długoterminowy

wybierz parking

Parkuj wygodnie, bezpiecznie i bezdotykowo na Cyfrowych Parkingach zlokalizowanych między innymi w centralnych punktach w Warszawie i w Gdańsku. Poznaj nasze parkingi – dostępne przy użyciu aplikacji NaviPay – parkuj cyfrowo i płać mobilnie!

Potrzebujesz parkingu na dłużej?

Parkuj przez kilka tygodni, miesięcy, a nawet na rok!

Jeśli mieszkasz, pracujesz, albo po prostu często załatwiasz sprawy w Centrum Warszawy, to dobrze wiesz, jak ciężko bywa z miejscem do parkowania. Pomożemy Ci uporać się z tą niedogodnością, umożliwiając parking długoterminowy. Pakiety wielodniowe to również idealne wygodne rozwiązanie i gwarantowane miejsce parkingowe, gdy wybierasz się na festiwal lub wydarzenie. Samochód zostanie bezpiecznie w centrum, a Ty dojedziesz dogodnie komunikacją miejską. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że miejsce będzie na Ciebie czekać. Przy tym zaoszczędzisz sporo czasu i stresu na poszukiwaniu miejsca, a i stawka będzie atrakcyjniejsza.

Cyfrowy Parking Novotel Warszawa udostępnia parking wielodniowy na okres od dwóch dni do nawet roku. Zasada jest prosta - im dłużej zostajesz, tym mniejsza jest stawka za dzień parkowania. Wystarczy określić długość trwania postoju lub wybrać jeden z dostępnych pakietów. Zakup pakietu odbywa się wygodnie w całości online, na telefonie, tablecie czy laptopie. Zrealizuj swoje plany ze spokojem ducha i oszczędnością pieniędzy - wykup pakiet długoterminowy już dzisiaj!

Kontakt

NaviParking Poland Sp. z o.o.


ul. Domaniewska 47/10
02-672 Warszawa
Polska

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij