zarezerwuj miejsce parkingowe 

na cyfrowym parkingu przez internet

wybierz parking

Parkuj wygodnie, bezpiecznie i bezdotykowo na Cyfrowych Parkingach dostępnych przy użyciu aplikacji NaviPay. Parkuj cyfrowo i płać mobilnie. Zarezerwuj miejsce parkingowe na czas do 48 godzin!

Dokonanie rezerwacji upoważnia kierowcę do parkowania na obiekcie w ramach wybranego czasu rezerwacji. Wjazd na parking musi nastąpić po wybranym terminie rozpoczęcia rezerwacji, a wyjazd przed terminem jej zakończenia. 

rezerwuj wygodnie (do 48h)

Informacje dotyczące rezerwacji

A co gdyby miejsce parkingowe czekało na Ciebie, gdy go potrzebujesz? Dzięki NaviParking to możliwe. Cyfrowy Parking Warszawa Novotel Centrum pozwala na dokonanie rezerwacji miejsca parkingowego. Dokonanie rezerwacji gwarantuje, że miejsce postojowe będzie na Ciebie czekać. Niezależnie od tego, czy przyjeżdżasz załatwić krótką sprawę, czy zostajesz do jutra - rezerwacja możliwa jest na okres do 48 godzin i może być założona w dowolnym momencie. Szybko, prosto i w całości przez internet, nawet na telefonie. Wystarczy określić datę, godzinę i czas trwania rezerwacji, a następnie opłacić postój online. Twoja rezerwacja zostanie automatycznie potwierdzona, a miejsce będzie już na Ciebie czekać. Oszczędzaj swój czas i ciesz się wygodą parkowania. Zarezerwuj swoje miejsce już teraz.

Kontakt

NaviParking Poland Sp. z o.o.


ul. Domaniewska 47/10
02-672 Warszawa
Polska

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij