skorzystaj z benefitów

Parking Novotel GDAŃSK CENTRUM

SPRAWDZANIE
DOSTĘPNOŚCI MIEJSC
W APLIKACJI
BEZPIECZNE
PŁATNOŚCI MOBILNE
CYFROWY
BILET W SMARTFONIE
DOGODNA LOKALIZACJA
W CENTRUM
KONTROLA CZASU
I WYDATKÓW
ATRAKCYJNA
CENA
BEZPIECZNY
PARKING
BEZSTRESOWE
PARKOWANIE
BEZKONTAKTOWY
PROCES PARKOWANIA

Parking Novotel

GDAŃSK CENTRUM

Podróżujesz do Gdańska? Chcesz mieć pewność, że na czas zwiedzania czy biznesowych spotkań bezpiecznie zaparkujesz auto – w dogodnej lokalizacji, blisko centrum? Poszukujesz przyjaznego kierowcom parkingu, zlokalizowanego w pobliżu najmodniejszych restauracji, lokali oraz popularnych atrakcji turystycznych? Nie szukaj. I nie martw się, gdzie zaparkować samochód w Gdańsku. Parking Novotel Gdańsk Centrum czeka na Ciebie i Twój samochód!

Cyfrowy Parking, zlokalizowany w ścisłym centrum Gdańska, jest odpowiedzią na potrzeby zarówno turystów, jak i mieszkańców miasta. Parking Novotel Gdańsk Centrum to odpowiedź na Twoje potrzeby związane z ograniczoną liczbą miejsc parkingowych w okolicy Wyspy Spichrzów, Długiego Targu i Starego Miasta. To dogodność, bezpieczeństwo i prestiż lokalizacji oraz innowacyjne rozwiązanie technologiczne, by parkowanie w Gdańsku było łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Twój parking w Gdańsku – cyfrowa jakość parkowania.

Parking Novotel
Gdańsk Centrum
ul. Pszenna 1, 80-824 Gdańsk

44
MIEJSCA PARKINGOWE
5 PLN/ h
50 PLN/ 24h

PARKING NOVOTEL

GDAŃSK CENTRUM

Efektywność parkowania jest ważna – oszczędza czas, pieniądze i stres, na który na drogach miast narażeni są kierowcy. Godziny szczytu i przepełnione miejskie parkingi to częsty problem. Aby go uniknąć na Parkingu Novotel Gdańsk Centrum dla wszystkich kierowców ceniących bezstresowe parkowanie udostępniliśmy 44 miejsca parkingowe w dogodnej, śródmiejskiej lokalizacji.

Dla wszystkich, ceniących łatwość parkowania, wdrożyliśmy innowacyjne rozwiązania z zakresu inteligentnego parkowania, dzięki którym oszczędzisz czas na poszukiwanie miejsca parkingowego w Gdańsku, a sam proces parkowania będzie łatwy i przyjazny.

Należący do grupy Cyfrowych Parkingów Parking Novotel Gdańsk Centrum pozwala na zautomatyzowanie procesu parkowania. Wjedź na parking, otwierając szlaban przy użyciu jednego przycisku w aplikacji mobilnej. Zajmij wybrane miejsce na parkingu - status parkowania będzie widoczny na ekranie Twojego smartfona! Aplikacja naliczy Twój czas parkowania, a Ty masz pewność, że Twój bilet będzie przy Tobie.

Chcąc odebrać auto z parkingu, opłać swój cyfrowy rachunek w aplikacji w Twoim smartfonie - bez parkometrów i kas parkingowych! Aplikacja NaviPay rozliczy Twój bilet z Cyfrowego Parkingu Novotel Gdańsk Centrum dla Ciebie.

Czas parkowania możesz opłacić korzystając z różnych metod płatności – przy użyciu Blik, karty płatniczej czy systemów bankowości internetowej. Po opłaceniu mobilnego biletu parkingowego i naciśnięciu przycisku w aplikacji mobilnej, szlaban wyjazdowy z parkingu otworzy się.

POBIERZ APLIKACJĘ NAVIPAY

Aplikacja dostępna dla systemu Android i iOS

Cyfrowe Parkingi

dla kierowców, dla środowiska

Cyfrowy Parking to zupełnie nowa jakość parkowania. To korzystający z analityki danych i sztucznej inteligencji model parkingu oferujący cyfrowy i autonomiczny proces parkowania. Zapoczątkowany przez NaviParking – technologiczny startup koncentrujący się na rozwijaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu Inteligentnej Mobilności poprzez budowanie ekosystemu partnerów skupiających się na realizacji wspólnego celu, jakim jest sprostanie wyzwaniom rosnącej liczby aut i ograniczonej dostępności parkingów w mieście.

Cyfrowy Parking to innowacyjny projekt, w którym wspólnie dążymy do ograniczenia emisji CO2 w centrum miast, by uczynić je bardziej przyjaznymi dla mieszkańców, a parkowanie - bezstresowym doświadczeniem dla wszystkich kierowców.

Zrównoważona mobilność to odważna idea, która jest szansą nie tylko na szybsze i łatwiejsze parkowanie, ale także na zminimalizowanie ruchu i zanieczyszczeń spowodowanych bezskutecznym poszukiwaniem miejsc parkingowych.

Kontakt

NaviParking Poland Sp. z o.o.


ul. Domaniewska 47/10
02-672 Warszawa
Polska

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij