skorzystaj z benefitów

Parking Novotel Warszawa Centrum

SPRAWDZANIE
DOSTĘPNOŚCI MIEJSC
W APLIKACJI
REZERWACJA
MIEJSCA PARKINGOWEGO
PAKIETY
ABONAMENTOWE
BEZPIECZNE
PŁATNOŚCI MOBILNE
CYFROWY
BILET W SMARTFONIE
DOGODNA LOKALIZACJA
W CENTRUM
KONTROLA CZASU
I WYDATKÓW
ATRAKCYJNA
CENA
BEZPIECZNY
PARKING
BEZKONTAKTOWY
PROCES PARKOWANIA

Parking Novotel

Warszawa Centrum

Parkowanie w centrum Warszawy to wyzwanie. To zawsze czas i dodatkowe kilometry spędzone na poszukiwaniu miejsca, w którym można pozostawić samochód. A gdyby w centrum Warszawy czekało na Twój pojazd bezpieczne miejsce w prestiżowej lokalizacji, jaką jest Parking Novotel Warszawa Centrum? A gdyby można było sprawdzić dostępność Parkingu Novotel Warszawa Centrum – w czasie rzeczywistym w smartfonie? A gdyby opłacenie biletu parkingowego było możliwe jednym kliknięciem?

Cyfrowe Parkingi to idea, dzięki której przestaniesz się nad tym zastanawiać. To wysoce zaawansowane rozwiązanie technologiczne w Twoim smartfonie. To pewność, że korzystając z niej zaoszczędzisz czas na szukaniu miejsca parkingowego w centrum Warszawy. To rozwiązanie poszukiwane przez kierowców od dawna - dostępne już dziś na Parkingu Novotel Warszawa Centrum!

Nie szukaj parkingu w Warszawie. Zaparkuj pod właściwym adresem.

PARKING NOVOTEL
WARSZAWA CENTRUM
 NOWOGRODZKA 27
 WARSZAWA  

720
MIEJSCA PARKINGOWE
6 PLN/ h
130 PLN/ 24h
Opłata jest naliczana za każdą rozpoczętą
godzinę parkowania.

Wjazd na parking od ulicy Parkingowej.

rezerwacje

gwarantowane miejsce parkingowe w centrum

Cyfrowy Parking umożliwia użytkownikom możliwość rezerwacji miejsca parkingowego w określonym terminie. Rezerwacja miejsca parkingowego może być dokonana na okres do 48 godzin, za standardową stawkę 6 zł za godzinę parkowania. Miejsce parkingowe w centrum zarezerwujesz w okamgnieniu. Wystarczy podać imię, numer telefonu oraz numer rejestracyjny pojazdu. Następnie zapłacić za parking za pomocą płatności internetowych - korzystając z Blika, płatności kartą lub przelewu internetowego. Zaraz po potwierdzeniu płatności, otrzymasz potwierdzenie rezerwacji oraz bilet elektroniczny na telefon umożliwiający dostęp do parkingu. Szybko odkryjesz więcej korzyści już podczas wjazdu na parking. Dokonując rezerwacji, otrzymasz automatyczny dostęp do parkingu dzięki technologii rozpoznawania tablic pojazdu. Równie prosto i bez potrzeby pobierania biletu parkingowego wyjdziesz i wejdziesz na parking. Nasz bilet znajduje się w telefonie w formie cyfrowej, co gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę parkowania. Dzięki rezerwacji każdy kierowca oszczędza cenny czas i zapewnia sobie bezstresowe parkowanie.

pakiety wielodniowe

parking długoterminowy w centrum

Cyfrowy Parking umożliwia również zakup standardowego pakietu długoterminowego na okres od dwóch do dziewięćdziesięciu dni. Oferujemy również parking długoterminowy dla mieszkańców oraz pracowników pobliskich biur na okres maksymalnie roku. Im dłuższy okres parkowania wybierzesz, tym bardziej atrakcyjną cenę otrzymasz. Zakup pakietu długoterminowego odbywa się w całości online i zajmie mniej niż minutę. Wystarczy podać podstawowe dane kontaktowe oraz numer rejestracyjny pojazdu i dokonać płatności internetowej. Od razu otrzymamy bilet cyfrowy na maila z potwierdzeniem rezerwacji. Standardowe pakiety ważne są przez cały wykupiony okres, bez ograniczeń w godzinach wjazdu i wyjazdu. Dzięki rozpoznawaniu tablic rejestracyjnych, system cyfrowego parkingu automatycznie otworzy szlaban i umożliwi wjazd na parking. Kolejne wjazdy i wyjazdy odbywają się automatycznie. Parking długoterminowy obejmuje również pakiety specjalne. Dzięki nim zaparkujesz taniej np. przez weekend lub w czasie festiwalu odbywającego się na Stadionie Narodowym. Wybierz swoją wygodę - oszczędzaj czas i pieniądze. Zakup pakiet już dziś!

Parking Novotel Warszawa Centrum

cyfrowe parkowanie, realne korzyści!

Z myślą o wszystkich kierowcach, dla których ważna jest efektywność parkowania, udostępniliśmy 720 miejsc parkingowych na wielopoziomowym, cyfrowym parkingu Novotel Warszawa Centrum położonym w atrakcyjnej, śródmiejskiej lokalizacji.

Wdrożone rozwiązania z zakresu inteligentnego parkowania pozwalają na sprawdzanie dostępności miejsc parkingowych na Parkingu Novotel Warszawa Centrum w czasie rzeczywistym, co oszczędza czas i daje pewność wolnej przestrzeni na pozostawienie samochodu.

Aby wjechać na parking tradycyjnie pobierz bilet, a następnie wygodnie zaparkuj na jednym z dostępnych miejsc. Zeskanuj papierowy bilet w aplikacji - dzięki temu nie musisz się martwić, że zgubisz lub zapomnisz o bilecie. Będziesz mieć go w swoim telefonie, który będzie naliczał czas Twojego parkowania. Dostęp na Parking Novotel Warszawa Centrum jest w pełni zautomatyzowany. Wracając po swój samochód po prostu zeskanuj w czytniku drzwi bilet cyfrowy z aplikacji. 

 Przed opuszczeniem parkingu nie musisz już udawać się do kasy. Zapłacisz za parking również używając aplikacji NaviPay bez konieczności szukania drobnych – jednym kliknięciem! Na podstawie opłaconego w aplikacji elektronicznego biletu, szlaban wyjazdowy otworzy się automatycznie. Parking Novotel Warszawa Centrum oferuje także możliwość zakupu kilkudniowych pakietów parkingowych w atrakcyjnych cenach. To gwarancja wolnego miejsca parkingowego w samym centrum Warszawy.

POBIERZ APLIKACJĘ NAVIPAY

Aplikacja dostępna dla systemu Android i iOS

Cyfrowe Parkingi

dla kierowców, dla środowiska

Cyfrowy Parking to zupełnie nowa jakość parkowania. To korzystający z analityki danych i sztucznej inteligencji model parkingu oferujący cyfrowy i autonomiczny proces parkowania. Zapoczątkowany przez NaviParking – technologiczny startup koncentrujący się na rozwijaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu Inteligentnej Mobilności poprzez budowanie ekosystemu partnerów skupiających się na realizacji wspólnego celu, jakim jest sprostanie wyzwaniom rosnącej liczby aut i ograniczonej dostępności parkingów w mieście.

Cyfrowy Parking to innowacyjny projekt, w którym wspólnie dążymy do ograniczenia emisji CO2 w centrum miast, by uczynić je bardziej przyjaznymi dla mieszkańców, a parkowanie - bezstresowym doświadczeniem dla wszystkich kierowców.

Zrównoważona mobilność to odważna idea, która jest szansą nie tylko na szybsze i łatwiejsze parkowanie, ale także na zminimalizowanie ruchu i zanieczyszczeń spowodowanych bezskutecznym poszukiwaniem miejsc parkingowych.

Kontakt

NaviParking Poland Sp. z o.o.


ul. Domaniewska 47/10
02-672 Warszawa
Polska

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij