• Abonamenty
 • Rezerwacje
 • NaviPay

GTC Francuska Katowice

Francuska 34, Katowice

Zobacz cennik
Zobacz cennik

Parking GTC Katowice Francuska Office Centre

Poszukiwanie wolnego miejsca parkingowego w dużym mieście może kojarzyć się z wieloma trudnościami i stresem. Korki, panujący ścisk i brak wolnych miejsc postojowych często uprzykrzają życie mieszkańców Katowic i okolic. Na szczęście mamy na to sprawdzone rozwiązanie! Nowoczesny Cyfrowy Parking GTC Francuska to gwarancja wolnego miejsca parkingowego oraz obsługi parkowania z poziomu aplikacji. Przekonaj się, jakie to proste!
 • Dostępność 24/7
 • 12 miejsc na parkingu naziemnym, zewnętrznym
 • Od 5 zł/h
 • Wjazd i wyjazd z aplikacją NaviPay lub portalem cyfrowyparking.pl

Zarezerwuj miejsce na kilka godzin

Od
Do
Podane daty i godziny dotyczą strefy czasowej właściwej dla lokalizacji parkingu
Cena: od 5 PLN

Potrzebujesz parkingu na dłuższy postój?

Zasada jest prosta – im dłużej zostajesz, tym mniejsza jest stawka za dzień parkowania. Wystarczy określić długość trwania postoju lub wybrać jeden z dostępnych pakietów.

Pakiet jednodniowy

55 PLN

Pakiet 2-dniowy

105 PLN

Oszczędzasz 5 PLN!

Pakiet weekendowy

149 PLN

Oszczędzasz 16 PLN!

Pakiet 4-dniowy

189 PLN

Oszczędzasz 31 PLN!

Pakiet tygodniowy

259 PLN

Oszczędzasz 126 PLN!

Pakiet 2-tygodniowy

350 PLN

Oszczędzasz 420 PLN!

Jak korzystać z parkingu krok po kroku

 • 1Wybierz abonament lub rezerwację na godziny

  Abonamenty od rezerwacji różnią się godzinami dostępu do parkingu. Abonament uprawnia do wjazdu na pełne dni liczone od północy do północy, podczas gdy rezerwacje dają możliwość wybrania precyzyjnych godzin wjazdu i wyjazdu wyliczanych na podstawie stawki godzinowej parkingu. Jeżeli szukasz opcji dłuższej niż kilkanaście godzin, korzystniejsze finansowo będzie skorzystanie z abonamentu. Jeśli potrzebujesz postoju na kilka godzin – wybierz rezerwację.

 • 2Uzupełnij dane w formularzu

  W kolejnym kroku podaj swoje dane oraz numer rejestracyjny pojazdu. Na tym etapie możesz również zaznaczyć potrzebę uzyskania faktury lub zakup dla innego kierowcy. W celu finalizacji formularza i przejścia do płatności, niezbędne jest zapoznanie się i akceptacja regulaminu oraz polityki prywatności.

 • 3Dokonaj opłaty

  Po naciśnięciu przycisku “zarezerwuj miejsce”, następuje przekierowanie do systemu płatności online, gdzie dokonasz opłaty. Płatność odbywa się za pomocą autoryzowanego operatora. Po zatwierdzeniu płatności na ekranie pojawi się komunikat, o tym, że została zatwierdzona pomyślnie.

 • 4Sprawdź skrzynkę pocztową

  Po zakończeniu procesu płatności na podany wcześniej adres email przyjdzie potwierdzenie rezerwacji lub abonamentu z awaryjnym kodem QR.

 • 5Wjedź na parking

  W dniu i terminie rezerwacji przyjedź na parking – jednak nie wcześniej niż przed rozpoczęciem wykupionej rezerwacji. Po podjechaniu pod szlaban system rozpozna Twoje tablice rejestracyjne pojazdu podane w formularzu i otworzy go.

 • 6Zakończenie parkowania

  Po zakończeniu parkowania wystarczy podjechać pod wyjazd z parkingu — szlaban otworzy się automatycznie.

 • 7W przypadku problemów z wjazdem lub wyjazdem...

  ...użyj kodu QR wysłanego w mailu z potwierdzeniem rezerwacji.

Potrzebujesz więcej informacji?

Sprawdź naszą bazę wiedzy

Parking GTC Francuska

Poszukiwanie wolnego miejsca parkingowego w dużym mieście może kojarzyć się z wieloma trudnościami i stresem. Korki, panujący ścisk i brak wolnych miejsc postojowych często uprzykrzają życie mieszkańców Katowic i okolic. Na szczęście mamy na to sprawdzone rozwiązanie! Nowoczesny Cyfrowy Parking GTC Francuska to gwarancja wolnego miejsca parkingowego oraz obsługi parkowania z poziomu aplikacji. Przekonaj się, jakie to proste!

Parking przy Francuskiej w Katowicach

Chcesz uniknąć straty czasu i stresu związanego z poszukiwaniem wolnego miejsca parkingowego w Katowicach? A może zależy Ci na pewnym miejscu postojowym, które zarezerwujesz sobie, zanim zdecydujesz się wjechać na parking? Wszystkie Twoje życzenia jesteśmy w stanie spełnić w 100%! Nowoczesny parking GTC Katowice przy ulicy Francuskiej to idealna propozycja dla każdego, kto zastanawia się, gdzie zostawić swój samochód podczas załatwiania spraw na mieście. Z nami możesz liczyć na sprawdzone i bezpieczne miejsce postojowe z monitoringiem, które raz na zawsze pozwoli Ci zrezygnować z parkowania w ciasnych uliczkach i podejrzanych bramach.

Cyfrowy Parking GTC Francuska to doskonały punkt na mapie miasta zlokalizowany w pobliżu Sądu Okręgowego w Katowicach, Komendy Wojewódzkiej Policji, Biblioteki Śląskiej, Pałacu Młodzieży i Archikatedry Chrystusa Króla. Dzięki temu pozostawienie tutaj swojego samochodu będzie doskonałym wyborem, kiedy załatwiasz sprawy urzędowe, odbywasz spotkania biznesowe, dojeżdżasz do pracy, spotykasz się ze znajomymi czy wybierasz się na długo wyczekiwane wydarzenia kulturalne w Katowicach. Parking GTC Francuska to idealna propozycja dla mieszkańców, ale również dla turystów i osób przyjezdnych, które nie wiedzą, gdzie zostawić swój pojazd podczas wizyt w mieście.

Parkowanie w Katowicach jeszcze nigdy nie było tak proste. Dzięki aplikacji NaviPay intuicyjnie, wygodnie i bezdotykowo obsłużysz wjazd i wyjazd, a także dokonasz płatności. Parking GTC Katowice to rozwiązanie, które pokochało wielu użytkowników. Dołącz do ich grona i zapomnij o stracie czasu! Przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjne ceny i monitoring w doskonałej lokalizacji!

Kontakt

Masz pytania lub chcesz
nawiązać z nami
współpracę?
Napisz do nas.
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Potrzebujesz więcej informacji?

jest częścią rodziny aplikacji
NaviParking Poland Sp. z o.o.ul. Chmielna 73
00-801 Warszawa
Polska
+48 516 900 102

Wybierz plik załącznika lub przeciągnij go tutaj

 • przelewy 24
 • blik
 • partner.visa
 • master card
 • play
 • orange
 • plus
 • certyfikat pci dss