• Abonamenty
 • Rezerwacje

GTC Katowice Kryty Parking

Francuska 34, Katowice

Parking GTC Katowice Kryty Parking

Zobacz cennik

Brak czasu, wolnych miejsc postojowych i możliwości parkowania na strzeżonym parkingu? Poszukiwanie miejsca dla auta w dużym mieście wiąże się z wieloma trudnościami, którym zaradzić może najnowsza technologia. Podziemny cyfrowy parking GTC Francuska zapewnia opcję rezerwacji miejsca postojowego z wyprzedzeniem. Znajdują się tutaj także cztery ładowarki dla pojazdów elektrycznych. Postaw na NaviParking i przekonaj się, że parkowanie może być łatwe i przyjemne.

 • 350 podziemnych miejsc parkingowych z monitoringiem 24/7
 • Atrakcyjne ceny: 5 złotych za godzinę dla użytkowników cyfrowyparking.pl
 • Cztery ładowarki EV dla samochodów elektrycznych
 • Świetna lokalizacja w sercu Katowic

Zarezerwuj miejsce na kilka godzin

Od
Do
Podane daty i godziny dotyczą strefy czasowej właściwej dla lokalizacji parkingu
Cena: od 5 PLN

Potrzebujesz parkingu na dłuższy postój?

Zasada jest prosta - im dłużej zostajesz, tym mniejsza jest stawka za dzień parkowania. Wystarczy określić długość trwania postoju lub wybrać jeden z dostępnych pakietów.

Pakiet jednodniowy

70 PLN (1 dni)

Pakiet 2-dniowy

130 PLN (2 dni)

Oszczędzasz 10 PLN!

Pakiet weekendowy

165 PLN (3 dni)

Oszczędzasz 45 PLN!

Pakiet 4-dniowy

205 PLN (4 dni)

Oszczędzasz 75 PLN!

Pakiet tygodniowy

285 PLN (7 dni)

Oszczędzasz 205 PLN!

Pakiet 2-tygodniowy

385 PLN (14 dni)

Oszczędzasz 595 PLN!

Pakiet miesięczny

696 PLN (30 dni)

Oszczędzasz 1404 PLN!

Jak korzystać z parkingu krok po kroku

 • 1Wybierz abonament lub rezerwację na godziny

  Abonamenty od rezerwacji różnią się godzinami dostępu do parkingu. Abonament uprawnia do wjazdu na pełne dni liczone od północy do północy, podczas gdy rezerwacje dają możliwość wybrania precyzyjnych godzin wjazdu i wyjazdu wyliczanych na podstawie stawki godzinowej parkingu. Jeżeli szukasz opcji dłuższej niż kilkanaście godzin, korzystniejsze finansowo będzie skorzystanie z abonamentu. Jeśli potrzebujesz postoju na kilka godzin – wybierz rezerwację.

 • 2Uzupełnij dane w formularzu

  W kolejnym kroku podaj swoje dane oraz numer rejestracyjny pojazdu. Na tym etapie możesz również zaznaczyć potrzebę uzyskania faktury lub zakup dla innego kierowcy. W celu finalizacji formularza i przejścia do płatności, niezbędne jest zapoznanie się i akceptacja regulaminu oraz polityki prywatności.

 • 3Dokonaj opłaty

  Po naciśnięciu przycisku “zarezerwuj miejsce”, następuje przekierowanie do systemu płatności online, gdzie dokonasz opłaty. Płatność odbywa się za pomocą autoryzowanego operatora. Po zatwierdzeniu płatności na ekranie pojawi się komunikat, o tym, że została zatwierdzona pomyślnie.

 • 4Sprawdź skrzynkę pocztową

  Po zakończeniu procesu płatności na podany wcześniej adres email przyjdzie potwierdzenie rezerwacji lub abonamentu z awaryjnym kodem QR.

 • 5Wjedź na parking

  W dniu i terminie rezerwacji przyjedź na parking – jednak nie wcześniej niż przed rozpoczęciem wykupionej rezerwacji. Po podjechaniu pod szlaban system rozpozna Twoje tablice rejestracyjne pojazdu podane w formularzu i otworzy go.

 • 6Zakończenie parkowania

  Po zakończeniu parkowania wystarczy podjechać pod wyjazd z parkingu — szlaban otworzy się automatycznie.

 • 7W przypadku problemów z wjazdem lub wyjazdem...

  ...użyj kodu QR wysłanego w mailu z potwierdzeniem rezerwacji.

Potrzebujesz więcej informacji?

Sprawdź naszą bazę wiedzy

Katowice to tętniące życiem miasto, które jest nie tylko ważnym centrum biznesowym, ale i popularnym miejscem turystycznym przez cały rok. Gdzie znaleźć wygodny, bezpieczny i tani parking w Katowicach, który zadowoli najbardziej wymagających kierowców? Najlepszą opcją będzie wybór nowoczesnego parkingu w GTC Katowice Francuska.

Odkryj niezrównany komfort parkowania na podziemnym parkingu z 350 miejscami postojowymi w GTC Katowice Francuska. Idealny dla zarówno podróżnych, jak i turystów, parking znajduje się niedaleko lotniska Katowice-Muchowiec i dworca kolejowego, a także w pobliżu popularnych miejsc zakupów, takich jak Galeria Katowicka i Supersam. Co więcej, GTC Katowice Francuska to parking dysponujący czterema ładowarkami dla pojazdów elektrycznych.

Zaparkuj wygodnie samochód na cyfrowym parkingu i skup się na tym, co dla ciebie ważne: załatwiaj swoje sprawy na mieście ze spokojną głową, odkrywaj okoliczne dzielnice, Stary Rynek, sklepy i restauracje, parki i zielone przestrzenie. Z parkingu podziemnego w GTC Katowice Francuska szybko dostaniesz się także na stadion i w pobliże hoteli.

Jak szybko i wygodnie zaparkować w Katowicach? Zagwarantuj sobie miejsce parkingowe z wyprzedzeniem, odwiedzając portal cyfrowyparking.pl. W pierwszej kolejności wybierz Katowice jako swoje miasto docelowe, a następnie parking – na przykład GTC Katowice Francuska. Zaplanuj miejsce parkingowe na kilka godzin, dni lub nawet tygodnie z wyprzedzeniem. Uzyskaj poczucie spokoju dzięki subskrypcji, wiedząc, że w wybranej lokalizacji czeka na ciebie bezpieczne miejsce postojowe.

Kontakt

Masz pytania lub chcesz
nawiązać z nami
współpracę?
Napisz do nas.
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Potrzebujesz więcej informacji?

jest częścią rodziny aplikacji
NaviParking Poland Sp. z o.o.ul. Chmielna 73
00-801 Warszawa
Polska

Wybierz plik załącznika lub przeciągnij go tutaj

 • przelewy 24
 • blik
 • partner.visa
 • master card
 • play
 • orange
 • plus
 • certyfikat pci dss