• Abonamenty
 • Park & Fly

Holiday Car Park - Lotnisko Kraków Balice

ul. Cholerzyn 203, Kraków

Zobacz cennik
Zobacz cennik

Parking Holiday Car Park - Lotnisko Kraków Balice

Podróżni korzystający z Portu Lotniczego Kraków Balice chętnie wybierają parking HCP (Holiday Car Park). Całodobowy parking HCP, operujące we współpracy z Naviparking, jest zlokalizowany w sąsiedztwie lotniska Kraków Balice, a do tego zapewnia konkurencyjne ceny przy wysokiej jakości usług. Nie zwlekaj! Zarezerwuj miejsce parkingowe na cyfrowyparking.pl i ciesz się bezstresową podróżą. W opłaty wliczony jest transfer z i na lotnisko!

 • strzeżony otwarty parking z monitoringiem 24/7
 • ceny: od 45 PLN za dobę
 • rezerwacje miejsc postojowych przez cyfrowyparking.pl
 • 600 miejsc postojowych, w tym 60 dostępnych dla użytkowników cyfrowyparking.pl
 • usługi dodatkowe: detailing, myjnia samochodowa, możliwość pozostawienia kluczy do auta oraz ładowania aut elektrycznych

Potrzebujesz parkingu na dłuższy postój?

Zasada jest prosta - im dłużej zostajesz, tym mniejsza jest stawka za dzień parkowania. Wystarczy określić długość trwania postoju lub wybrać jeden z dostępnych pakietów.

Pakiet 1-dniowy

75 PLN (1 dni)

Pakiet 2-dniowy

80 PLN (2 dni)

Oszczędzasz 70 PLN!

Pakiet 3-dniowy

90 PLN (3 dni)

Oszczędzasz 135 PLN!

Pakiet 4-dniowy

100 PLN (4 dni)

Oszczędzasz 200 PLN!

Pakiet 5-dniowy

110 PLN (5 dni)

Oszczędzasz 265 PLN!

Pakiet 6-dniowy

120 PLN (6 dni)

Oszczędzasz 330 PLN!

Jak korzystać z parkingu krok po kroku

 • 1Wybierz abonament lub rezerwację na godziny

  Abonamenty od rezerwacji różnią się godzinami dostępu do parkingu. Abonament uprawnia do wjazdu na pełne dni liczone od północy do północy, podczas gdy rezerwacje dają możliwość wybrania precyzyjnych godzin wjazdu i wyjazdu wyliczanych na podstawie stawki godzinowej parkingu. Jeżeli szukasz opcji dłuższej niż kilkanaście godzin, korzystniejsze finansowo będzie skorzystanie z abonamentu. Potrzebujesz rezerwacji na kilka godzin – wybierz rezerwację.

 • 2Uzupełnij dane w formularzu

  W kolejnym kroku podaj swoje dane oraz numer rejestracyjny pojazdu. Na tym etapie możesz również zaznaczyć potrzebę uzyskania faktury lub zakup dla innego kierowcy. W celu finalizacji formularza i przejścia do płatności, niezbędne jest zapoznanie się i akceptacja regulaminu oraz polityki prywatności.

 • 3Dokonaj opłaty

  Po naciśnięciu przycisku “zarezerwuj miejsce”, następuje przekierowanie do systemu płatności online, gdzie dokonasz opłaty. Płatność odbywa się za pomocą autoryzowanego operatora. Po zatwierdzeniu płatności na ekranie pojawi się komunikat, o tym, że została zatwierdzona pomyślnie.

 • 4Sprawdź skrzynkę pocztową

  W dniu i terminie rezerwacji przyjedź na parking – jednak nie wcześniej niż przed rozpoczęciem wykupionej rezerwacji. Po podjechaniu pod szlaban nie pobieraj biletu, zamiast tego pokaż swoje potwierdzenie rezerwacji ochronie parkingu. Ochrona jest poinformowana o Twojej rezerwacji i bez problemu wpuści Cie na parking.

 • 5Wjedź na parking

  W dniu i terminie rezerwacji przyjedź na parking – jednak nie wcześniej niż przed rozpoczęciem wykupionej rezerwacji. Po podjechaniu pod szlaban nie pobieraj biletu, zamiast tego pokaż swoje potwierdzenie rezerwacji ochronie parkingu. Ochrona jest poinformowana o Twojej rezerwacji i bez problemu wpuści Cie na parking.

 • 6Zakończenie parkowania

  Po zakończeniu parkowania wystarczy podjechać pod wyjazd z parkingu i skontaktować się z ochroną parkingu celem otworzenia szlabanu.

Potrzebujesz więcej informacji?

Sprawdź naszą bazę wiedzy
Odkryj komfort parkowania przy lotnisku Kraków Balice na HCP (Holiday Car Park), parkingu współpracującym z firmą Naviparking. Koncentrując się na komforcie, budżecie i bezpieczeństwie podróżnych, HCP (Holiday Car Park) udostępnia 600 miejsc, z czego 60 dostępnych jest za pośrednictwem cyfrowyparking.pl. Usytuowany obok lotniska Kraków Balice, HCP (Holiday Car Park) zapewnia bezpieczne parkowanie na czas nieobecności właściciela auta. Odkryj wygodę całodobowego, strzeżonego i ogrodzonego parkingu zewnętrznego z nadzorem 24 godziny na dobę. Co więcej, HCP oferuje też dodatkowe usługi, takie jak detailing, mycie samochodu oraz możliwość pozostawienia kluczy do samochodu na czas nieobecności. Stawki za postój na parkingu HCP sąsiadującym z Portem Lotniczym Kraków Balice są naprawdę konkurencyjne. HCP oferuje świetne ceny już od 45 zł za dobę. Nie wahaj się – zarezerwuj miejsce parkingowe online na cyfrowyparking.pl i ciesz się bezstresową podróżą, dokądkolwiek zmierzasz. Warto dodać, że w ramach opłat parkingowych, obsługa parkingu HCP oferuje klientom transfer na lotnisko i z powrotem. Wybierz Park & ​​Fly z parkingiem HCP i Portem Lotniczym Kraków Balice, łącząc tanie parkowanie z wygodą. Zarezerwuj miejsce już teraz i zaparkuj bez obaw, korzystając z HCP i cyfrowyparking.pl.

Kontakt

Masz pytania lub chcesz
nawiązać z nami
współpracę?
Napisz do nas.
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Potrzebujesz więcej informacji?

jest częścią rodziny aplikacji
NaviParking Poland Sp. z o.o.ul. Chmielna 73
00-801 Warszawa
Polska

Wybierz plik załącznika lub przeciągnij go tutaj

 • przelewy 24
 • blik
 • partner.visa
 • master card
 • play
 • orange
 • plus
 • certyfikat pci dss