Cyfrowe parkingi Łódź

Parko-Gwarant Łódź

od 4 PLN

 • Abonamenty
 • Rezerwacje

Parko-Gwarant Łódź

ul. Senatorska 70, Łódź

GTC UBP Łódź

od 5 PLN

 • Abonamenty
 • Rezerwacje
 • NaviPay
 • Autopay

GTC UBP Łódź

Wólczańska 178/180, Łódź

Masz parking?

Dołącz do cyfrowych parkingów i zwiększ obłożenie obiektu

Jeśli jesteś właścicielem lub zarządcą parkingu, już teraz możesz udostępnić go tysiącom użytkowników naszego portalu i aplikacji NaviPay. Zwiększ obłożenie i zyski!

Dowiedz się więcej

Parking strzeżony w centrum Łodzi

Łódź to obecnie jedno z najszybciej rozwijających się miast w Polsce. Nowe biurowce, kolejne przystanki komunikacji miejskiej czy stacje wypożyczania rowerów to tylko wybrane przykłady rozrastającej się w szybkim tempie infrastruktury. Stale poszerza się także oferta parkingów w Łodzi. Sprawdź, gdzie parkować w centrum!

Parking strzeżony w Łodzi

Łódź jest miastem zlokalizowanym w samym centrum Polski, które liczy już ponad 660 tys. mieszkańców. To plasuje je na trzecim miejscu wśród innych ośrodków pod względem liczby ludności – Łódź wyprzedzają już tylko Kraków i Warszawa. Kwitnie tu biznes, zwiększa się dostęp do powierzchni biurowych, a miasto często traktowane jest jako doskonałe miejsce dla centrów outsourcingowych i logistycznych. Wraz z rozwojem miasta zaobserwować można też rozwój przestrzeni do parkowania. Chcesz znaleźć parking w Łodzi? Teraz to nie problem!

Każdy z parkingów strzeżonych w centrum Łodzi, który jest dostępny w naszej aplikacji, mieści się w doskonałej lokalizacji. Przykładem może być obiekt GTC UBP Łódź, czyli parking przy University Business Park. To centrum biurowe z miejscami postojowymi, które mieści się przy ulicy Wólczańskiej 178/180. To samo serce miasta – minutę od przystanków kilkunastu linii autobusowych i tramwajowych, 5 minut od ulicy Piotrkowskiej czy 5 minut od dworca PKP i 15 minut od Lotniska im. Władysława Reymonta. Z tej lokalizacji łatwo przemieścisz się też na trasy wylotowe z miasta.

Co zrobić, aby zarezerwować parking strzeżony w Łodzi? Wystarczy pobrać specjalną aplikację NaviPay. To za jej pośrednictwem łatwo wyszukasz interesujący Cię obiekt i w kilka chwil wybierzesz miejsce do parkowania. Zainstaluj aplikację, załóż nowe konto użytkownika i korzystaj do woli z dostępnych miejsc postojowych. Przy rejestracji nie trzeba podawać szczegółowych danych, na przykład numeru rejestracyjnego pojazdu. System sam skanuje numery, a następnie otwiera szlaban. To proste narzędzie do znalezienia odpowiedniego parkingu w Łodzi!

Jeśli chcesz zostawić auto w bezpiecznej lokalizacji na parkingu strzeżonym w Łodzi, użyj aplikacji NaviPay. Dzięki niej jeszcze łatwiej zorganizujesz każdy wyjazd i nie będziesz martwić się o to, co zrobić z autem. Wszystkie parkingi w Łodzi mają swoje instrukcje parkowania – wystarczy, że przed podróżą zapoznasz się ze szczegółami, a później bezproblemowo zaparkujesz samochód w wybranej lokalizacji. Pamiętaj, że NaviPay to intuicyjne narzędzie do szybkiej i komfortowej obsługi biletów parkingowych przez aplikację!

Zastanawiasz się, jak dokonać płatności za parking strzeżony w centrum Łodzi? Nic prostszego! Dzięki NaviPay masz do wyboru różne opcje. Możesz skorzystać między innymi z karty płatniczej, szybkiej płatności BLIK, przelewu bankowego czy opłaty, którą operator doliczy do Twojego rachunku za telefon. NaviPay oferuje dostęp do parkingów płatnych za każdą rozpoczętą godzinę parkowania, ale również do stałych rezerwacji i subskrypcji opłacanych z góry.

Zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać z tej opcji? Dzięki NaviPay cały proces parkowania jest w Twojej kieszeni. Korzystając z naszej aplikacji na telefon, zapewnisz sobie między innymi łatwą nawigację do miejsca parkingowego, bezkontaktowy wjazd na parking za pomocą dosłownie jednego przycisku, automatyczne naliczanie opłat za faktyczny czas postoju oraz bezpieczne płatności mobilne i internetowe. Wybierz interesujący Cię parking w Łodzi i ciesz się szybkim dostępem do najlepszych miejsc postojowych!

Kontakt

Masz pytania lub chcesz
nawiązać z nami
współpracę?
Napisz do nas.
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Potrzebujesz więcej informacji?

jest częścią rodziny aplikacji
NaviParking Poland Sp. z o.o.ul. Chmielna 73
00-801 Warszawa
Polska
+48 516 900 102

Wybierz plik załącznika lub przeciągnij go tutaj

 • przelewy 24
 • blik
 • partner.visa
 • master card
 • play
 • orange
 • plus
 • certyfikat pci dss