• Abonamenty
 • Rezerwacje
 • Park & Fly

Lotnisko Łódź

ul. Pienista 32, Łódź

Zobacz cennik
Zobacz cennik

Parking Lotnisko Łódź

Parking Lotnisko Łódź – całodobowy cyfrowy parking to idealny wybór typu park & fly dla zmotoryzowanych podróżnych. 20 monitorowanych miejsc na zewnętrznym parkingu zapewni wygodę i bezpieczeństwo każdemu kierowcy. Rezerwuj lub subskrybuj miejsce postojowe na cyfrowyparking.pl.
 • bezpłatne anulowanie rezerwacji – nie później niż 24 godz. przed rozpoczęciem usługi
 • ceny: 69 PLN za dobę
 • parking zewnętrzny z monitoringiem 24/7 (kontakt telefoniczny: +48 603-434-495 od 8:00 do 20:00, po rezerwacji klient może korzystać z parkingu 24/7)
 • maksymalna wysokość pojazdu: 5 m, maksymalna długość: 5 m
 • 110 miejsc postojowych, w tym 20 dostępnych dla użytkowników cyfrowyparking.pl

Zarezerwuj miejsce na kilka godzin

Od
Do
Podane daty i godziny dotyczą strefy czasowej właściwej dla lokalizacji parkingu
Cena: od 69 PLN

Potrzebujesz parkingu na dłuższy postój?

Zasada jest prosta – im dłużej zostajesz, tym mniejsza jest stawka za dzień parkowania. Wystarczy określić długość trwania postoju lub wybrać jeden z dostępnych pakietów.

1 dzień

69 PLN

2 dni

79 PLN

Oszczędzasz 59 PLN!

3 dni

89 PLN

Oszczędzasz 118 PLN!

4 dni

99 PLN

Oszczędzasz 177 PLN!

5 dni

109 PLN

Oszczędzasz 236 PLN!

6 dni

109 PLN

Oszczędzasz 305 PLN!

Jak korzystać z parkingu krok po kroku

 • 1Wybierz abonament lub rezerwację na godziny

  Abonamenty od rezerwacji różnią się godzinami dostępu do parkingu. Abonament uprawnia do wjazdu na pełne dni liczone od północy do północy, podczas gdy rezerwacje dają możliwość wybrania precyzyjnych godzin wjazdu i wyjazdu wyliczanych na podstawie stawki godzinowej parkingu. Jeżeli szukasz opcji dłuższej niż kilkanaście godzin, korzystniejsze finansowo będzie skorzystanie z abonamentu. Potrzebujesz rezerwacji na kilka godzin – wybierz rezerwację.

 • 2Uzupełnij dane w formularzu

  W kolejnym kroku podaj swoje dane oraz numer rejestracyjny pojazdu. Na tym etapie możesz również zaznaczyć potrzebę uzyskania faktury lub zakup dla innego kierowcy. W celu finalizacji formularza i przejścia do płatności, niezbędne jest zapoznanie się i akceptacja regulaminu oraz polityki prywatności.

 • 3Dokonaj opłaty

  Po naciśnięciu przycisku “zarezerwuj miejsce”, następuje przekierowanie do systemu płatności online, gdzie dokonasz opłaty. Płatność odbywa się za pomocą autoryzowanego operatora. Po zatwierdzeniu płatności na ekranie pojawi się komunikat, o tym, że została zatwierdzona pomyślnie.

 • 4Sprawdź skrzynkę pocztową

  W dniu i terminie rezerwacji przyjedź na parking – jednak nie wcześniej niż przed rozpoczęciem wykupionej rezerwacji. Po podjechaniu pod szlaban nie pobieraj biletu, zamiast tego pokaż swoje potwierdzenie rezerwacji ochronie parkingu. Ochrona jest poinformowana o Twojej rezerwacji i bez problemu wpuści Cie na parking.

 • 5Wjedź na parking

  W dniu i terminie rezerwacji przyjedź na parking – jednak nie wcześniej niż przed rozpoczęciem wykupionej rezerwacji. Po podjechaniu pod szlaban nie pobieraj biletu, zamiast tego pokaż swoje potwierdzenie rezerwacji ochronie parkingu. Ochrona jest poinformowana o Twojej rezerwacji i bez problemu wpuści Cie na parking.

 • 6Zakończenie parkowania

  Po zakończeniu parkowania wystarczy podjechać pod wyjazd z parkingu i skontaktować się z ochroną parkingu celem otworzenia szlabanu.

Potrzebujesz więcej informacji?

Sprawdź naszą bazę wiedzy

Planujesz podróż samolotem z Łodzi?

Poznaj najwyższej klasy usługę park & ​​fly dzięki cyfrowemu Parkingowi Lotnisko Łódź i firmie Naviparking.

Szukasz wygodnego parkingu w pobliżu lotniska w Łodzi?

Nie musisz już szukać dalej! Parking Lotnisko Łódź to cyfrowe rozwiązanie parkingowe, które płynnie łączy wygodę, bezpieczeństwo i innowacyjność. Parkuj i leć bez żadnych obaw; niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem okolicy, czy gościem z odległej lokalizacji, zapewnimy ci najwyższą jakość usług.

Jak zaparkować na cyfrowym Parkingu Lotnisko Łódź?

Nie ma nic prostszego! Wystarczy zarezerwować miejsce postojowe online na portalu cyfrowyparking.pl. Nie ma konieczności posiadania biletów w postaci papierowej – koncepcja biletu cyfrowego i płatności bezgotówkowych za pośrednictwem cyfrowyparking.pl sprawi, że parkowanie będzie łatwe i szybkie.

Do jakich klientów kierujemy ofertę na cyfrowym Parkingu Lotnisko Łódź?

Na Parkingu Lotnisko Łódź mogą parkować najróżniejsi klienci: zarówno lokalni mieszkańcy wybierający się w podróż samolotem, jak i goście z odległych lokalizacji, czyli wszyscy podróżni, którzy chcą zostawić samochód w bezpiecznej, nowoczesnej przestrzeni. Ciesz się wygodą parkowania na odkrytym, monitorowanym i ubezpieczonym parkingu, który oferuje 20 miejsc zarówno na pobyty krótko-, jak i długoterminowe. Bezpieczeństwo i komfort twojego pojazdu to nasze podstawowe priorytety.

Ile kosztuje postój na Parkingu Lotnisko Łódź?

Cennik Parkingu Lotnisko Łódź dostosowany jest do potrzeb najbardziej wymagających klientów, niezależnie od tego, czy przyjeżdżają do Łodzi na kilka godzin, czy na dłuższy pobyt. Kierowcy odwiedzający Parking Lotnisko Łódź płacą 69 zł za dobę postoju.

Nadal nie jesteś pewien, dlaczego wybrać Parking Lotnisko Łódź?

Parking Lotnisko Łódź zlokalizowany jest przy ulicy Pienistej w Łodzi, dzięki czemu obiekt znajduje się w niewielkiej odległości od portu lotniczego. Co więcej, jest to najwyższej klasy przykład innowacji cyfrowych w sektorze inteligentnych miast. Miejsca parkingowe można rezerwować i subskrybować za pośrednictwem portalu cyfrowyparking.pl.

Nie przegap okazji, aby łatwo skorzystać z usługi typu Park&Fly tuż obok Parkingu Lotnisko Łódź. Zarezerwuj miejsce już dziś przez cyfrowyparking.pl i ciesz się bezstresowym parkowaniem w centrum Polski!

Kontakt

Masz pytania lub chcesz
nawiązać z nami
współpracę?
Napisz do nas.
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Potrzebujesz więcej informacji?

jest częścią rodziny aplikacji
NaviParking Poland Sp. z o.o.ul. Chmielna 73
00-801 Warszawa
Polska
+48 516 900 102

Wybierz plik załącznika lub przeciągnij go tutaj

 • przelewy 24
 • blik
 • partner.visa
 • master card
 • play
 • orange
 • plus
 • certyfikat pci dss