• Abonamenty
 • Rezerwacje

Parko-Gwarant Łódź

ul. Senatorska 70, Łódź

Zobacz cennik
Zobacz cennik

Parking Parko-Gwarant Łódź

Odkryj znakomity parking dla mieszkańców Łodzi oraz podróżnych: parking Parko-Gwarant współpracujący z firmą Naviparking! Całodobowo strzeżony obiekt Parko-Gwarant, zlokalizowany w strategicznym punkcie miasta, oferuje konkurencyjne ceny przy najwyższej jakości usług. Nie wahaj się i zarezerwuj miejsce dla swojego auta na cyfrowyparking.pl, aby zaoszczędzić czas na szukaniu wolnej przestrzeni parkingowej.

 • strzeżony parking z monitoringiem 24/7
 • ceny: od 30 PLN za dobę
 • rezerwacje miejsc postojowych przez cyfrowyparking.pl
 • 70 miejsc postojowych, w tym 3 dostępne dla użytkowników cyfrowyparking.pl
 • maksymalna wysokość pojazdu: 3.5 m, maksymalna długość: 6.5 m

Zarezerwuj miejsce na kilka godzin

Od
Do
Podane daty i godziny dotyczą strefy czasowej właściwej dla lokalizacji parkingu
Cena: od 4 PLN

Potrzebujesz parkingu na dłuższy postój?

Zasada jest prosta - im dłużej zostajesz, tym mniejsza jest stawka za dzień parkowania. Wystarczy określić długość trwania postoju lub wybrać jeden z dostępnych pakietów.

1 dzień (samochody osobowe typu sedan, motocykle i skutery, motocykle z bocznym wózkiem, przyczepy mieszkalne i ciężarowe oraz samochody osobowe o ładowności do 300 kg)

30 PLN (1 dni)

1 dzień (samochody osobowe typu combi, weekend, SUV, terenowe, pojazdy towarowo –osobowe, pojazdy z ładownością 300 kg - 1t, przyczepy mieszkalne i ciężarowe)

30 PLN (1 dni)

1 dzień (samochody ciężarowe, przyczepy towarowe i mieszkalne o ład. 1t - 1,8t)

33 PLN (1 dni)

1 dzień (samochody ciężarowe, przyczepy, samochody towarowe 1,8t - 6,5t, ciągniki siodłowe solo, busy od 10 mc do 20 mc z obsługą)

38 PLN (1 dni)

7 dni (samochody osobowe typu sedan, motocykle i skutery, motocykle z bocznym wózkiem, przyczepy mieszkalne i ciężarowe oraz samochody osobowe o ładowności do 300 kg)

160 PLN (7 dni)

Oszczędzasz 50 PLN!

7 dni (samochody osobowe typu combi, weekend, SUV, terenowe, pojazdy towarowo –osobowe, pojazdy z ładownością 300 kg - 1t, przyczepy mieszkalne i ciężarowe)

160 PLN (7 dni)

Oszczędzasz 50 PLN!

Jak korzystać z parkingu krok po kroku

 • 1Wybierz abonament lub rezerwację na godziny

  Abonamenty od rezerwacji różnią się godzinami dostępu do parkingu. Abonament uprawnia do wjazdu na pełne dni liczone od północy do północy, podczas gdy rezerwacje dają możliwość wybrania precyzyjnych godzin wjazdu i wyjazdu wyliczanych na podstawie stawki godzinowej parkingu. Jeżeli szukasz opcji dłuższej niż kilkanaście godzin, korzystniejsze finansowo będzie skorzystanie z abonamentu. Potrzebujesz rezerwacji na kilka godzin – wybierz rezerwację.

 • 2Uzupełnij dane w formularzu

  W kolejnym kroku podaj swoje dane oraz numer rejestracyjny pojazdu. Na tym etapie możesz również zaznaczyć potrzebę uzyskania faktury lub zakup dla innego kierowcy. W celu finalizacji formularza i przejścia do płatności, niezbędne jest zapoznanie się i akceptacja regulaminu oraz polityki prywatności.

 • 3Dokonaj opłaty

  Po naciśnięciu przycisku “zarezerwuj miejsce”, następuje przekierowanie do systemu płatności online, gdzie dokonasz opłaty. Płatność odbywa się za pomocą autoryzowanego operatora. Po zatwierdzeniu płatności na ekranie pojawi się komunikat, o tym, że została zatwierdzona pomyślnie.

 • 4Sprawdź skrzynkę pocztową

  W dniu i terminie rezerwacji przyjedź na parking – jednak nie wcześniej niż przed rozpoczęciem wykupionej rezerwacji. Po podjechaniu pod szlaban nie pobieraj biletu, zamiast tego pokaż swoje potwierdzenie rezerwacji ochronie parkingu. Ochrona jest poinformowana o Twojej rezerwacji i bez problemu wpuści Cie na parking.

 • 5Wjedź na parking

  W dniu i terminie rezerwacji przyjedź na parking – jednak nie wcześniej niż przed rozpoczęciem wykupionej rezerwacji. Po podjechaniu pod szlaban nie pobieraj biletu, zamiast tego pokaż swoje potwierdzenie rezerwacji ochronie parkingu. Ochrona jest poinformowana o Twojej rezerwacji i bez problemu wpuści Cie na parking.

 • 6Zakończenie parkowania

  Po zakończeniu parkowania wystarczy podjechać pod wyjazd z parkingu i skontaktować się z ochroną parkingu celem otworzenia szlabanu.

Potrzebujesz więcej informacji?

Sprawdź naszą bazę wiedzy
Poznaj idealne rozwiązanie parkingowe w Łodzi z Parko-Gwarant, parkingiem współpracującym z firmą Naviparking. Stawiając na pierwszym miejscu komfort, budżet i bezpieczeństwo kierowców, Parko-Gwarant Łódź oferuje 70 miejsc, z czego 3 dostępne są za pośrednictwem cyfrowyparking.pl. Położony w sąsiedztwie Parku Źródła Olechówki, lokali gastronomicznych (Zahir Kebab, Domino's Pizza, Sushi-Kushi Widzew), stacji paliw LOTOS, punktów handlowych (Decathlon, Biedronka, Stokrotka, Lidl) oraz stacji kolejowej Łódź Olechów Zachód, Parko-Gwarant wyłania się jako doskonała propozycja zarówno dla mieszkańców, jak i osób przyjeżdżających okazjonalnie do miasta. Poczuj komfort całodobowego, strzeżonego i ogrodzonego parkingu zewnętrznego ze stałym nadzorem. Dodatkowo na tym parkingu wydzielono miejsca dla pojazdów rodzinnych i kierowców z niepełnosprawnościami. Oferta skierowana jest do zróżnicowanej grupy klientów – w Parko-Gwarant Łódź można zaparkować także autokarem mieszczącym do 20 pasażerów z obsługą. Odkryj przystępne ceny na parkingu Parko-Gwarant w Łodzi. Parko-Gwarant zapewnia przyjazne dla budżetu ceny już od 30 zł za 24 godziny. Działaj już teraz – rezerwuj swoje miejsce parkingowe na cyfrowyparking.pl w Łodzi!

Kontakt

Masz pytania lub chcesz
nawiązać z nami
współpracę?
Napisz do nas.
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Potrzebujesz więcej informacji?

jest częścią rodziny aplikacji
NaviParking Poland Sp. z o.o.ul. Chmielna 73
00-801 Warszawa
Polska

Wybierz plik załącznika lub przeciągnij go tutaj

 • przelewy 24
 • blik
 • partner.visa
 • master card
 • play
 • orange
 • plus
 • certyfikat pci dss