• Abonamenty
 • Park & Fly

Parking Krakowska

Krakowska 45, Raszyn

Zobacz cennik
Zobacz cennik

Parking Krakowska

Parking Krakowska. Zapewnij sobie wygodne i bezpieczne miejsce parkingowe na całodobowym parkingu cyfrowym w Raszynie, 8 km od Lotniska Chopina w Warszawie. Parkuj i leć ze spokojną głową. Zarezerwuj miejsce parkingowe online na cyfrowyparking.pl.
 • strzeżony parking na świeżym powietrzu z monitoringiem 24/7
 • ceny: od 120 PLN za dobę
 • rezerwacje i subskrypcje miejsc postojowych przez cyfrowyparking.pl

Potrzebujesz parkingu na dłuższy postój?

Zasada jest prosta – im dłużej zostajesz, tym mniejsza jest stawka za dzień parkowania. Wystarczy określić długość trwania postoju lub wybrać jeden z dostępnych pakietów.

1 dzień

120 PLN

2 dni

140 PLN

Oszczędzasz 100 PLN!

3 dni

160 PLN

Oszczędzasz 200 PLN!

4 dni

180 PLN

Oszczędzasz 300 PLN!

5 dni

200 PLN

Oszczędzasz 400 PLN!

6 dni

215 PLN

Oszczędzasz 505 PLN!

Jak korzystać z parkingu krok po kroku

 • 1Wybierz abonament lub rezerwację na godziny

  Abonamenty od rezerwacji różnią się godzinami dostępu do parkingu. Abonament uprawnia do wjazdu na pełne dni liczone od północy do północy, podczas gdy rezerwacje dają możliwość wybrania precyzyjnych godzin wjazdu i wyjazdu wyliczanych na podstawie stawki godzinowej parkingu. Jeżeli szukasz opcji dłuższej niż kilkanaście godzin, korzystniejsze finansowo będzie skorzystanie z abonamentu. Potrzebujesz rezerwacji na kilka godzin – wybierz rezerwację.

 • 2Uzupełnij dane w formularzu

  W kolejnym kroku podaj swoje dane oraz numer rejestracyjny pojazdu. Na tym etapie możesz również zaznaczyć potrzebę uzyskania faktury lub zakup dla innego kierowcy. W celu finalizacji formularza i przejścia do płatności, niezbędne jest zapoznanie się i akceptacja regulaminu oraz polityki prywatności.

 • 3Dokonaj opłaty

  Po naciśnięciu przycisku “zarezerwuj miejsce”, następuje przekierowanie do systemu płatności online, gdzie dokonasz opłaty. Płatność odbywa się za pomocą autoryzowanego operatora. Po zatwierdzeniu płatności na ekranie pojawi się komunikat, o tym, że została zatwierdzona pomyślnie.

 • 4Sprawdź skrzynkę pocztową

  W dniu i terminie rezerwacji przyjedź na parking – jednak nie wcześniej niż przed rozpoczęciem wykupionej rezerwacji. Po podjechaniu pod szlaban nie pobieraj biletu, zamiast tego pokaż swoje potwierdzenie rezerwacji ochronie parkingu. Ochrona jest poinformowana o Twojej rezerwacji i bez problemu wpuści Cie na parking.

 • 5Wjedź na parking

  W dniu i terminie rezerwacji przyjedź na parking – jednak nie wcześniej niż przed rozpoczęciem wykupionej rezerwacji. Po podjechaniu pod szlaban nie pobieraj biletu, zamiast tego pokaż swoje potwierdzenie rezerwacji ochronie parkingu. Ochrona jest poinformowana o Twojej rezerwacji i bez problemu wpuści Cie na parking.

 • 6Zakończenie parkowania

  Po zakończeniu parkowania wystarczy podjechać pod wyjazd z parkingu i skontaktować się z ochroną parkingu celem otworzenia szlabanu.

Potrzebujesz więcej informacji?

Sprawdź naszą bazę wiedzy

Odkryj wygodne usługi Park & Fly na Parkingu Krakowska w Raszynie niedaleko Portu Lotniczego w Warszawie!

Zastanawiasz się, gdzie zaparkować i wyruszyć z Lotniska Chopina w Warszawie? Parking Krakowska, komfortowy obiekt Park & Fly, oferuje idealne rozwiązanie dla zabieganych podróżnych, zaledwie 8 km od Lotniska Chopina w Warszawie.

Jak zaparkować na Parkingu Krakowska przy lotnisku w Warszawie?

Parkowanie na Parkingu Krakowska to czysta przyjemność! Zarezerwuj swoje miejsce parkingowe bezproblemowo za pośrednictwem portalu cyfrowyparking.pl. Do tego celu wystarczy zaledwie kilka kliknięć. Bez względu na to, czy lecisz w kwestiach służbowych, czy też na rodzinne wakacje, ubezpieczony Parking Krakowska to doskonałe miejsce, by ze spokojną głową pozostawić swój pojazd.

Gdzie zaparkować blisko Lotniska Chopina w Warszawie?

Dla tych, którzy szukają parkingu z dobrym dojazdem do Lotniska Chopina w Warszawie, Parking Krakowska jest naprawdę dobrym wyborem. Jest on położony zaledwie 12 minut jazdy samochodem od hali wylotów. Co ważne, na życzenie klienta możliwe jest zorganizowanie transferu z Parkingu Krakowska na Lotnisko Chopina w Warszawie.

Ile kosztuje parkowanie na Parkingu Krakowska?

Ceny na Parkingu Krakowska w pobliżu Lotniska Chopina w Warszawie są przystępne dla każdego podróżującego. Parking Krakowska oferuje konkurencyjne ceny za parkowanie względem innych obiektów tego typu w okolicy. Co więcej, transfer z parkingu na lotnisko to kolejna dodatkowa wartość oferty na Parkingu Krakowska w Raszynie.

Parking jest ogrodzony, ubezpieczony i czynny całą dobę, co daje bezcenne poczucie bezpieczeństwa podróżnym pozostawiającym swoje pojazdy.

Kto może parkować na Parkingu Krakowska?

Parking Krakowska zaprasza wszystkich podróżnych chcących cieszyć się przystępnymi cenami i wysoką jakością usług. Skorzystaj z otwartego, ogrodzonego i ubezpieczonego parkingu, który jest otwarty 24/7, zapewniając bezpieczne miejsce dla każdego pojazdu na czas nieobecności jego właściciela.

Odkryj wygodę usług Park & Fly na Parkingu Krakowska. Zarezerwuj miejsce postojowe już dziś za pośrednictwem cyfrowyparking.pl i wyrusz w podróż z przyjemnością!

Kontakt

Masz pytania lub chcesz
nawiązać z nami
współpracę?
Napisz do nas.
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Potrzebujesz więcej informacji?

jest częścią rodziny aplikacji
NaviParking Poland Sp. z o.o.ul. Chmielna 73
00-801 Warszawa
Polska
+48 516 900 102

Wybierz plik załącznika lub przeciągnij go tutaj

 • przelewy 24
 • blik
 • partner.visa
 • master card
 • play
 • orange
 • plus
 • certyfikat pci dss