• Abonamenty
 • Rezerwacje
 • NaviPay
 • Autopay

Novotel Warszawa Centrum

Nowogrodzka 27, Warszawa

Zobacz cennik
Zobacz cennik

Parking Novotel Warszawa Centrum

Parkowanie w centrum Warszawy to wyzwanie. To zawsze czas i dodatkowe kilometry spędzone na poszukiwaniu miejsca, w którym można pozostawić samochód. A gdyby w centrum Warszawy czekało na Twój pojazd bezpieczne miejsce w prestiżowej lokalizacji, jaką jest Parking Novotel Warszawa Centrum? A gdyby można było sprawdzić dostępność Parkingu Novotel Warszawa Centrum – w czasie rzeczywistym w smartfonie? A gdyby opłacenie biletu parkingowego było możliwe jednym kliknięciem?

 • Dostępność 24/7
 • Bezpieczny, wielopoziomowy parking, miejsca nienumerowane
 • Od 8 zł/h
 • Dostępne rezerwacje i abonamenty
 • Wjazd i wyjazd w oparciu o tablice rejestracyjne

Zarezerwuj miejsce na kilka godzin

Od
Do
Podane daty i godziny dotyczą strefy czasowej właściwej dla lokalizacji parkingu
Cena: od 8 PLN

Potrzebujesz parkingu na dłuższy postój?

Zasada jest prosta - im dłużej zostajesz, tym mniejsza jest stawka za dzień parkowania. Wystarczy określić długość trwania postoju lub wybrać jeden z dostępnych pakietów.

Pakiet 2-dniowy

220 PLN (2 dni)

Pakiet 3-dniowy

250 PLN (3 dni)

Oszczędzasz 80 PLN!

Pakiet 4-dniowy

275 PLN (4 dni)

Oszczędzasz 165 PLN!

Pakiet 5-dniowy

300 PLN (5 dni)

Oszczędzasz 250 PLN!

Pakiet 6-dniowy

330 PLN (6 dni)

Oszczędzasz 330 PLN!

Pakiet 7-dniowy

355 PLN (7 dni)

Oszczędzasz 415 PLN!

Jak korzystać z parkingu krok po kroku

 • 1Wybierz abonament lub rezerwację na godziny

  Abonamenty od rezerwacji różnią się godzinami dostępu do parkingu. Abonament uprawnia do wjazdu na pełne dni liczone od północy do północy, podczas gdy rezerwacje dają możliwość wybrania precyzyjnych godzin wjazdu i wyjazdu wyliczanych na podstawie stawki godzinowej parkingu. Jeżeli szukasz opcji dłuższej niż kilkanaście godzin, korzystniejsze finansowo będzie skorzystanie z abonamentu. Jeśli potrzebujesz postoju na kilka godzin – wybierz rezerwację.

 • 2Uzupełnij dane w formularzu

  W kolejnym kroku podaj swoje dane oraz numer rejestracyjny pojazdu. Na tym etapie możesz również zaznaczyć potrzebę uzyskania faktury lub zakup dla innego kierowcy. W celu finalizacji formularza i przejścia do płatności, niezbędne jest zapoznanie się i akceptacja regulaminu oraz polityki prywatności.

 • 3Dokonaj opłaty

  Po naciśnięciu przycisku “zarezerwuj miejsce”, następuje przekierowanie do systemu płatności online, gdzie dokonasz opłaty. Płatność odbywa się za pomocą autoryzowanego operatora. Po zatwierdzeniu płatności na ekranie pojawi się komunikat, o tym, że została zatwierdzona pomyślnie.

 • 4Sprawdź skrzynkę pocztową

  Po zakończeniu procesu płatności na podany wcześniej adres email przyjdzie potwierdzenie rezerwacji lub abonamentu z awaryjnym kodem QR.

 • 5Wjedź na parking

  W dniu i terminie rezerwacji przyjedź na parking – jednak nie wcześniej niż przed rozpoczęciem wykupionej rezerwacji. Po podjechaniu pod szlaban system rozpozna Twoje tablice rejestracyjne pojazdu podane w formularzu i otworzy go.

 • 6Zakończenie parkowania

  Po zakończeniu parkowania wystarczy podjechać pod wyjazd z parkingu — szlaban otworzy się automatycznie.

 • 7W przypadku problemów z wjazdem lub wyjazdem...

  ...użyj kodu QR wysłanego w mailu z potwierdzeniem rezerwacji.

Potrzebujesz więcej informacji?

Sprawdź naszą bazę wiedzy

Cyfrowe Parkingi to idea, dzięki której przestaniesz się nad tym zastanawiać. To wysoce zaawansowane rozwiązanie technologiczne w Twoim smartfonie. To pewność, że korzystając z niej, zaoszczędzisz czas na szukaniu miejsca parkingowego w centrum Warszawy. To rozwiązanie poszukiwane przez kierowców od dawna – dostępne już dziś na Parkingu Novotel Warszawa Centrum!

Nie szukaj parkingu w Warszawie. Zaparkuj pod właściwym adresem.

Parking w centrum Warszawy

Z myślą o wszystkich kierowcach, dla których ważna jest efektywność parkowania, udostępniliśmy 720 miejsc parkingowych na wielopoziomowym, Cyfrowym Parkingu Novotel Warszawa Centrum położonym w atrakcyjnej, śródmiejskiej lokalizacji.

Wdrożone rozwiązania z zakresu inteligentnego parkowania pozwalają na sprawdzanie dostępności miejsc parkingowych na Parkingu Novotel Warszawa Centrum w czasie rzeczywistym, co oszczędza czas i daje pewność wolnej przestrzeni na pozostawienie samochodu.

Aby wjechać na parking, tradycyjnie pobierz bilet, a następnie wygodnie zaparkuj na jednym z dostępnych miejsc. Zeskanuj papierowy bilet w aplikacji – dzięki temu nie musisz się martwić, że zgubisz lub zapomnisz o bilecie. Będziesz mieć go w swoim telefonie, który będzie naliczał czas Twojego parkowania. Dostęp na Parking Novotel Warszawa Centrum jest w pełni zautomatyzowany. Wracając po swój samochód, po prostu zeskanuj w czytniku drzwi bilet cyfrowy z aplikacji.

Przed opuszczeniem parkingu nie musisz już udawać się do kasy. Zapłacisz za parking również używając aplikacji NaviPay, bez konieczności szukania drobnych – jednym kliknięciem! Na podstawie opłaconego w aplikacji elektronicznego biletu, szlaban wyjazdowy otworzy się automatycznie. Parking Novotel Warszawa Centrum oferuje także możliwość zakupu kilkudniowych pakietów parkingowych w atrakcyjnych cenach. To gwarancja wolnego miejsca parkingowego w samym centrum Warszawy.

Parking Novotel Warszawa to zautomatyzowane rozwiązanie, któremu możesz całkowicie zaufać. Pozostawienie pojazdu na sprawdzonym parkingu Novotel Warszawa – Centrum to znaczne ułatwienie dla mieszkańców stolicy oraz osób przyjezdnych. Dzięki niemu nie musisz też już więcej zastanawiać się, gdzie zaparkować bezpiecznie koło Stadionu Narodowego. Nasz parking od obiektu dzieli krótka, idealna na spacer, odległość przez atrakcyjne turystycznie aleje Jerozolimskie i popularny Most Poniatowskiego.

Koniec stresu i straty czasu związanych z poszukiwaniem wolnego miejsca oraz pozostawianiem auta w niebezpiecznej przestrzeni!

Kontakt

Masz pytania lub chcesz
nawiązać z nami
współpracę?
Napisz do nas.
Odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Potrzebujesz więcej informacji?

jest częścią rodziny aplikacji
NaviParking Poland Sp. z o.o.ul. Chmielna 73
00-801 Warszawa
Polska

Wybierz plik załącznika lub przeciągnij go tutaj

 • przelewy 24
 • blik
 • partner.visa
 • master card
 • play
 • orange
 • plus
 • certyfikat pci dss